Jälgi meid

Ennustusvihjed

USA vs. Tšehhi ennustusvihjed

Viimase kahe korvpalli MM-i võitja ja kahtlusteta tugevaim korvpalliriik USA alustab oma turniiri Tšehhi vastu. Kõik spordifännid teavad, et ameeriklased tulevad tiitlivõistlusele ilma oma suurimate staarideta. Kas see tähendab, et Tšehhid on võimelised neid alistama.


USA vs. Tšehhi

Pühapäev 1. september 2019
Algab: 15:30
Ülekanne: TVPlay Sports+

Tšehhi AH +30.5 (1.89 @ Coolbet)
Kokku üle 178 punkti (1.98 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Lühike vastus on, et Tšehhi koondise võit antud kohtumises oleks kerget sorti ime. Nad tulevad turniirile ilma oma liidri Jan Veselyta. See tähendab, et liidrikoorem langeb Washington Wizardsis pallivale Tomas Satoranskyle. Ülejäänud koondise moodustab aga enamjaolt koduliiga pallurid.

Kontrollkohtumistes näitas Tšehhi keskmist vormi – napilt alistuti Leedule, Saksamaale kaotati kindlalt, korralikud võidud teeniti Lõuna-Korea, Angola ja Ungari vastu.

USA kohta pole vaja palju kommenteerida. Kui vastaseks on Tšehhi, siis ameeriklaste individuaalne tase on nii palju kõrgem, et võidus ei ole küsimustki.

Siiski on meie hinnangul Tšehhi koondist natukene alahinnatud. Ennustatakse, et nad kaotavad lausa suuremalt kui 30 punkti. Raske uskuda, panustaks hoopis, et Tšehhi ei kaota seda kohtumist suuremalt kui 30 punkti.

Tegemist on ikkagist ühtlase meeskonnaga, kes mängib meeskondlikult ja ei tohiks suuremalt kui 20-25 punkti kaotada. Vaevalt, et USA kohe esimeses kohtumises väga motiveeritud on ka sada protsenti pingutama. Pikk turniir on ees ning jõudu tuleb kokku hoida, samas ka vigastusi vältida.

Teine panus – kokku üle 178 punkti. Ameeriklastel skoorimisega probleeme ei ole, samas juba eelpool mainitud põhjustel ei pingutata ka kaitses sajaprotsendiliselt. Ajalugu on näidanud, et kui tegemist on USA koondise kohtumisega, siis ei tasu madalat mänguskoori ennustada. NBA-pallurid on võimelised viskama ulmelisi punktiskoore.

Meie valikud:

  • Tšehhi AH+30.5 (1.89 @ Coolbet)
  • Kokku üle 178 punkti (1.98 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds