Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Brighton & Hove Albion ennustusvihjed

Valitsev Inglise kõrgliiga meister Manchester City kohtub neljandas voorus Brightoniga, kes on sel hooajal teinud korraliku hooaja alguse ja hoiab tabelis kaheksandat kohta. Kodumeeskond hoiab teist kohta, liidrist Liverpoolist lahutab kaks punkti.


Man.City vs. Brighton

Laupäev 31. august 2019
Algab: 17:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Hoiatuskaarte üle 3.5 (2.65 @ Coolbet)
Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.17 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester City on peale kolme vooru 10 väravaga resultatiivseim meeskond liigas.
  • Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised Manchester City. Tulemusteks 4:1 ja 2:0.
  • Brighton jäi eelmisel hooajal lausa kaheksal korral võõrsil mängus nulli peale(19st PL kohtumisest).

Esimesena jääb silma panus, et kohtumises antakse vähemalt neli hoiatuskaarti. Viimases neljas omavahelises kohtumises on keskmiselt nähtud mängu kohta vaid 1.5 hoiatuskaarti. Seetõttu pakutakse rohketele kaartidele päris magusat koefitsienti.

Nagu öeldakse, siis statistika on kõige suurem vale ning selle järgi ei tasuks tulevikku täiel määral ennustada. Nii arvame ka meie, et eelnevatest kaartidevaesetest kohtumistest ei tohiks lasta ennast mõjutada. Manchester City mängijad on tehniliselt palju kiiremad ja osavamad ning Brightoni mängijatel tuleb tõenäoliselt mitmel korral teha tavalisest raskemaid vigu, mis võivad lõppeda kaardiga.

Samas võib oodata kaarte ka City mängijatele. Nemad hakkavad kohtumist domineerima ning palliga vastase väljakupoolel tegutsema. See tähendab, et Brightonil tekivad head võimalused kontrateks. Ning nagu ajalugu on näidanud, siis kontrate mahavõtmiseks kasutatakse tihti reeglite rikkumisi, mida karistatakse hoiatuskaardiga.

Teine panus – esimesel poolajal 2-3 väravat. Võib öelda, et Manchester City on maailma parima rünnakuga jalgpallimeeskond. Sellisel juhul ei ole kahtlust, et nad on võimelised juba ainuüksi oma tiimiga esimesel poolajal 2-3 väravat lüüa. Seda enam, et kohtumine toimub nende koduväljakul ja vastane on pigem Premier League´i nõrgemate meeskondade hulka kuuluv.

Skooriennustuseks ütleks 4:1 või 3:1 Manchester Cityle. Klassivahes ei ole kahtlust ning nad kaotavad ülimalt harva koduväljakul punkte. Sel hooajal on seda juba korra Tottenhami vastu juhtunud, kuid mängupildi järgi oli nende paremus ka selles kohtumises ilmselge.

Meie valikud:

  • Hoiatuskaarte üle 3.5 (2.65 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.17 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 53€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds