Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Tottenham ennustusvihjed

Pühapäev pakub Premier League kõikidele spordisõpradele väga huvitava vastasseisu Arsenali ja Tottenhami vahel. Enne mänguvooru asusid meeskonnad vastavalt kolmandal ja seitsmendal positsioonil.


Arsenal vs. Tottenham

Pühapäev 1. september 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Tottenhami võit (3.0 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad skoorivad 1.poolajal (3.54 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele kaotuse pealt. Arsenal jäi 1:3 alla Liverpoolile ning Tottenham sai üllatava 0:1 kaotuse Newcastlelt ja seda kõike veel koduväljakul.

Viimases neljas omavahelises koduliiga kohtumises on tulemused olnud pisut Arsenali poole kaldu – neile kaks võitu, Tottenhamil üks võit ja üks viik. Eelmisel hooajal peetud kohtumise Arsenali koduväljakul võitsid võõrustajad 4:2.

Kohtumine toimub Arsenali koduväljakul, kus nad eelmisel hooajal mängisid väga soliidselt, kuid me julgeme ennustada võitu hoopis Tottenhamile. Nad suudavad küll tabeli keskmikele ja teise poole meeskondade vastu saada üllatavaid kaotusi, kuid esikuuiku klubide vastu teevad reeglina häid esitusi. Heaks näiteks teine voor, kus tehti võõral väljakul 2:2 viik Manchester Cityga.

Samuti on Arsenali kaitseliin ikkagist üsna hädine. David Luizi tulek parandas seda aspekti märgatavalt, kuid jätkuvalt on kaitse Arsenali murekohaks. Eriti kui vastas on nii kvaliteetne meeskond nagu Tottenham.

Teisena tundub üsna väärtuslik valik, et mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal. Sellele pakutakse koefitsienti 3.54. Arvestades meeskondade väga head ründetaset ning teatavaid kaitseprobleeme just kodumeeskonna ridades, siis on loodud head eeldused antud stsenaariumi juhtumiseks.

Eelmisel hooajal Arsenali koduväljakul peetud omavahelise kohtumise esimese poolajaga lõi Tottenham kaks ja Arsenal ühe värava.

Meie valikud:

  • Tottenhami võit (3.0 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad esimesel poolajal (3.54 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds