Jälgi meid

Ennustusvihjed

Korvpalli MM-i kohamängude kombovihje

Enne, kui korvpalli MM-il selgitatakse välja medalistid, on vaja selgitada välja 5-8 koha omanikud. Loe edasi ning leiad ühe 3.70 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 74€.


USA – Serbia

Algab: 14:00  Ülekanne: TVPlay Sports

Ei, tegemist ei ole finaaliga. Nii ootamatu, kui see ka ei ole, siis Serbia ja USA mängivad kohtadele 5.-8. Serbia kukutas suurepärast visketabavust näidanud Argentina ning USA alistus Prantsusmaale, kes kasutas ära korvialust eelist.

Tõenäoliselt võidab selle kohtumise meeskond, kes omab suuremat motivatsiooni. Serbia eeliseks on see, et nemad said oma kaotuse päev varem ning esmased negatiivsed emotsioonid on vähekenegi lahtunud. USA kaotas oma kohtumise alles eile ning vaevalt, et meestel öösel unetunde piisavalt kogunes.

Kihlveokontorid on asetanud favoriidiks USA. Meie hinnangul on sellele panustamine liiga riskantne. Julgemalt võtaks valiku, et Serbia viskab kohtumises alla 87.5 punkti.

USA treeneritetiimil on piisavalt kogemust, et noored mehed psühholoogiliselt jälle “korda teha”. Tõenäoliselt tulevad ameeriklased tõestama, et tegemist on ikkagist tugevaima koondisega turniiril ning kaotus Prantsusmaale oli halbade asjaolude kokkulangemine.

See tähendab kvaliteetset kaitset ameeriklaste poolt. Samuti on turniiri jooksul normaalajal visatud üle USA-le üle 87 punkti vaid korra ja see juhtuski saatuslikus veerandfinaal kohtumises Prantsusmaa vastu.

Meie valik: Serbia kokku alla 87.5 punkti (1.85 @ Coolbet)


Poola vs. Tšehhi

Algab: 16:00 Ülekanne: TVPlay Sports+

Kohamängus kohtuvad ka kaks turniiri positiivset üllatajat. Veerandfinaalides nendel koondistel enam suurte vastu rammu ei jagunud, kuid antud kohtumisele tulevad meeskonnad väga motiveeritult – nende jaoks on iga võit MM-il tükike riigi korvpalliajaloost.

Mõlema koondise märksõnadeks on meeskondlikus ja võitluslikus.

Kui valida võitja, siis selleks võiks olla Tšehhi. Nad on turniiri jooksul alistanud sellised korvpalliriigid nagu Türgi ja Brasiilia. Palju ei jäänud puudu ka Kreeka üllatamisest. Satoransky on suurepärane liider, kes ühendab oma resultatiivsete söötudega kogu meeskonda ning annab ka rollimängijatele enesekindlust juurde.

Poola turniir ei ole liiga muljetavaldav olnud. Lõpuks on jõutud väga kaugele, kuid nauditi ka lihtsaid vastaseid. Tugevamatelt vastastelt nagu Hispaania ja Argentina saadi kindlad kaotused. Hädas olid ka hiinlaste ja venelastega, kuid õnnelikul kombel saadi võidud kätte.

Kokkuvõttes tundub Tšehhi koondisel rohkem sügavust. Nende ainsaks miinuseks on asjaolu, et nad on saanud päeva vähem puhata, kuid tegemist on professionaalsete sportlastega ning seega ei tohiks see erilist mõju avaldada.

Meie valik: Tšehhi AH-3.5 (2.00@ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 3.70


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 74€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds