Jälgi meid

Ennustusvihjed

USA vs. Jaapan ennustusvihjed

USA on juba alagrupi esikoha kindlustanud. Jaapanil asja vahegruppi edasi ei ole, neid ootavad kohamängud. Erilist pinget kohtumises olla ei tohiks, et arvatavasti näeb lahtist ja lõbusat korvpalli.


USA vs. Jaapan

Neljapäev 5. September 2019
Algab: 15:30
Ülekanne: TVPlay Sports+

Esimene veerand üle 43.5 punkti (1.85 @ Coolbet)
Jaapan AH+29.5 ( @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


USA saavutas viimases kohtumises dramaatilise ühepunktilise lisaaja võidu Türgi üle. Selles kaotati paariks kohtumiseks Jayson Tatum, kes tegi liiga hüppeliigesele. Tõenäoliselt antakse antud kohtumises rohkem mänguaega seni rohkem pingil aega veetnud meestele. USA koondise taset see märgatavalt ei langeta, kuid siiski oma jälje see esitusele jätab.

Vaevalt USA koondis tuleb antud kohtumisele maksimaalse pingutusega ülisuurt võitu võtma. Pigem tahetakse vältida mängijate vigastusi. See tähendab, et ka kaitses hoitakse natukene tagasi ja Jaapan võiks skoorida rohkem punkte, kui näiteks ülitähtsas kohtumises samade koondiste vahel. Seega oleks üks meie valikutest, et USA ei võida kohtumist suuremalt kui 29 punkti.

Teisena ennustaks, et kohtumine tuleb suureskooriline. Kas päris kõik veerandajad palju korve pakuvad on raske ennustada, kuid just esimene veerand võiks kindlasti ligi 45-50 punkti tuua. USA tahab kohe kohtumise alguses kõik ära otsustada ja soovib esimesel veerandajal turvalise edu saavutada.

Viimases kohtumises Türgi vastu viskas USA esimesel veerandajal 26 punkti. Jaapani vastu võiks oodata veel rohkem. Hetkeks on kõik pinged maas ning Jaapan on ka alagrupi kõige lihtsam vastane. Samas Jaapanil pole midagi kaotada ning tahab ennast USA vastu tõestada. Tõenäoliselt võetakse keskmisest rohkem kaugviskeid ning vähegi normaalse tabavusprotsendi juures peaksid nad esimesel veerandajal viskama kuskil 18-22 punkti.

Usume, et esimesel veerandajal visatakse kokku vähemalt 44 punkti.

Meie valikud:

  • Esimene veerand üle 43.5 punkti (1.85 @ Coolbet)
  • Jaapan AH+29.5 (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds