Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Valgevene ennustusvihjed

Foto: SOPA Images, Getty

Taas paneb klubijalgpall hetkeks käsipiduri peale ning annab teatepulga koondistele. EM-i valiktsükli raames kohtuvad reedel teste seas ka Eesti ja Valgevene, kes mõlemad on kaotanud seni kõik kohtumised ja asuvad alagrupis viimastel kohtadel. Kas Eesti suudab koduväljakueelise ära kasutada ja noppida võidupunktid?


Eesti vs. Valgevene

Reede 6. September 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

Eesti võit (3.2 @ Coolbet)
Kokku üle 2.5 värava (2.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Mõlemad koondised on alagrupikohtumistega löönud täpselt ühe värava. Valgevene nelja ja Eesti kolme kohtumisega.
  • Eesti jalgpallikoondis on koduväljakul võiduta viimased kuus kohtumist.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Valgevene 2:0, kuid see juhtus kuus aastat tagasi.

Eesti jalgpallikoondisel algab uus ajastu. Martin Reim andis teatepulga üle Karel Voolaidile, kelle juhtimisel asub Meie koondis jahtima valiktsükli esimest võitu. Seni on kaotused saadud kahel korral Põhja-Iirimalt ja 0:8 kaotus Saksamaalt. Senine ainuke koduväljaku kohtumine oli nendest kolmest kaotusest selgelt parima mängupildiga – veel 77. minutil juhiti Põha-Iirima vastu 1:0.

Milline on Eesti koosseis? Kokkuvõttes üsna noor. Peatreeneri valikusse ei mahtunud varasematest tegijatest näiteks Anier, Antonov, Puri ja Baranov. Raudvarast on Klavan kohal, Vassiljevil kerge pisivigastus ja osalemine veel 100 protsenti kindel ei ole.

Mille peale panustada? Meie hinnangul on üheks heaks valikuks, et Eesti jalgpallikoondis võidab antud kohtumise. Üldjuhul ei ole Eesti võidule panustamine just kõige targem teha, kuid antud juhul on selleks head eeldused. Valgevene on enam-vähem meie masti meeskond. Natukene klassi poolest kindlasti tugevam, kuid vahe ei ole liiga suur.

Eesti kasuks räägib muidugi koduväljak, kus koondis on üldjuhul alati oma ära teinud. Isegi tugevamatelt punkte napsanud. Samuti ei saa üle ega ümber treenerivahetusest. Sellised vangerdused tõstavad meeskonna motivatsiooni ja emotsiooni. Alustatakse mõnes mõttes puhtalt paberilt ja tahetakse varasemad kehvad tulemused maha pesta. Seega koefitsient suurusega 3.2 Eesti võidule tasub kindlasti proovimist.

Mõlemat koondist võiks tulemusena rahuldada ainult võit. Midagi erilist peale au ja uhkuse mängus ei ole ning pinged puuduvad. Selline situatsioon võiks muuta mängupildi lahtisemaks, kui oleme Eesti koondise esituses harjunud nägema. Minnakse rohkem rünnakule ja mängitakse palliga julgemalt. Seega võiks teisena ennustada, et näeme kohtumises väravaid ja neid vähemalt kolm.

Lõppseisuks ennustaks Eesti võitu 2:1.

Meie valikud:

  • Eesti võit (3.2 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds