Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane korvpalli MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Korvpalli MM-i alagrupikohtumiste kolmas voor. Selguvad viimased edasipääsejad ja koju minejad! Loe edasi ning leiad ühe 5.70 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 114€.


Leedu vs. Austraalia (14:30)

Mõlemad meeskonnad on juba edasipääsu kindlustanud, kuid kohtumises on mängus ka alagrupi võit. See on mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis, sest võidud ja kaotused alagrupist võetakse vahegruppi kaasa.

Kui vaadata mõlema koondise kohtumisi senisel MM-il, siis Leedu võttis ülejäänud alagrupikaaslaste vastu suuremad võidud, kui tegi seda Austraalia ning on ka omavahelises kohtumises kerge favoriit.

Võib öelda, et hetkel on selle aastane Leedu koondis näidanud turniiril Serbia koondise kõrval parimat mängu. Distsipliin on meeskonnas paigas, ülimalt võimas eesliini tandem Valanciunas-Sabonis ja kogenud ning enesekindlad mängijad. Lisaks ka talendikaid noori, kes ei oma mingit aukartust vanemate olijate ees.

Usume, et nad suudavad hea emotsiooni pealt ka antud kohtumise võita ja seda vähemalt kolme punktiga. Austraalia võib heal päeval kõiki võita, kuid ilma suurepärase viskepäevata ei tohiks nad Leedule vastu saada. Leedu meeskonnas on kõik lülid hetkel paigas.

Meie valik: Leedu AH-2.5 (1.82 @ Coolbet)


Kreeka vs. Uus-Meremaa  (15:00)

Kreeka sai viimases voorus Brasiilia vastu üllatuskaotuse. Viimasel sekundil oli võimalus kohtumine ka lisaajale viia, kuid Sloukas eksis vabaviskel. Uus-Meremaa alistas viimases voorus üllatuslikult Montenegro ning võitleb nüüd antud kohtumises Kreekaga edasipääsu nimel. Kaotaja peab kohvrid pakkima.

Vaata, kus poolt tahes – ei näe võimalust, et Kreeka ei võida seda kohtumist. Uus-Meremaal ei ole meest, kes suudaks NBA MVP Giannis Antetokounmpot pidurdada. Seda enam, et nad said viimases voorus üllatuskaotuse ning tulevad Uus-Meremaalaste vastu erilise motivatsiooniga.

Okeaania koondis on väga võitluslik ning ühtlane, enamus mehi mängib korralikus Austraalia liigas, kuid siiski jääb selle tase Euroopa ja NBA korvpallist kõvasti maha.

Usume, et Kreeka ei jäta midagi juhuse hooleks. Viimane kaotus oli pigem tööõnnetus. Uus-Meremaa võib juba turniiri kordaläinuks pidada. Vaevalt, et paljud peale nende endi, uskusid, et viimases alagrupikohtumises võitlevad nad edasipääsu nimel. Loogiline tulemus on Kreeka väga kindel võit.

Meie valik: Kreeka AH-14.5 (1.82 @ Coolbet)


Dominikaani Vabariik vs. Prantsusmaa  (15:30)

Dominikaani Vabariik on juba pakkunud selle MM-i kõige suurema üllatuse, kui suudeti võita Saksamaad. Selle võidu koefitsient oli kihlveokontorites muide üle 16.00! See tähendab, et Dominikaani Vabariik on hetkel täiseduga ning kindlalt alagrupist edasi. Sama seis on ka Prantsusmaaga – kohtumises selgub alagrupi võitja.

Ennustaks, et Prantsusmaa on hetkel niivõrd tugev, et nad suudavad tervet kohtumist kontrollida ja pingutada täpselt nii palju, et võit kirja saada. Vaevalt soovivad nad põhitegijate vigastustega riskida. Pigem tehakse kõik, et see võit minimaalse pingutusega ära võtta.

Dominikaanid tõestasid kohtumises Saksamaa vastu, et neid on tohutu sisu. Kõik eeldused näitavad, et nad ei tohiks Prantsusmaalt suurt pakki saada. Pigem panustaks sellele, et Prantsusmaa ei võida seda kohtumist suuremalt kui 22 punktiga.

Meie valik: Dominikaani vabariik AH+22.5 (1.72 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.70


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 114€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds