Jälgi meid

Ennustusvihjed

USA vs. Holland ennustusvihjed

Kui pühapäeva õhtul leidub Eestis inimesi, kellele suur laulupidu nii väga korda ei lähe, siis tasub telekas lülitada ETV 2 peale, sest seal näidatakse naiste tippjalgpalli. Lyonis selgitatakse välja maailma parim naiste koondis. Osalisteks valitsev maailmameister USA ja oma ajaloo parimat tulemust tegev Holland.


USA vs. Holland

Pühapäev 7. juuli 2019
Algab: 18:00
Ülekanne: ETV2

Üle 3.5 värava (3.0 @ Coolbet)
Holland üle 3.5 nurgalöögi (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel aastatuhandel on omavahel kohtutud kahel korral. Mõlemal korral on USA võtnud 3:1 võidu.
  • Finalistid on mõlemad turniiril pidanud kuus kohtumist ja nendes kõigis teinud ka skoori(Holland vajas ühes kohtumises lisaaega).
  • USA on teeninud keskmiselt 1 kollase kaardi mängu kohta, Holland vaid 0.7.

Sissejuhatuseks tuleb ülistada USA naiskonda. Nad valitsevad hetkel naiste jalgpalli. Viimasel kahel MM-il finaalis mänginud ja ka viimase turniiri võitnud koondis näitab võrreldes teiste koondistega kõrgemat taset. Väravaid lüüakse igast asendist. Seni on löödud kuue kohtumisega 24 väravat. Seejuures alistati poolfinaalis Inglismaa ilma oma ühe põhitegijata, Megan Rapinoeta.

Nende suurimaks trumbiks on füüsis. Kõike tehakse suurema kiiruse pealt, peapalle mängitakse kõrgemalt ning kui siia veel lisada hea tehnika, siis on tegemist ideaalilähedase kooslusega. Seni pole vahet olnud, kui distsiplineeritult nende vastu kaitset mängitakse, USA-l on piisavalt mitmekülgsust, et arvestades vastase taktikat, see alati üle mängida.

Uurides kihlveokontorite poolt pakutavaid koefitsiente, siis jääb silma panus rohketele väravatele. Valikule, et kohtumises lüüakse vähemalt neli väravat, hinnatakse koefitsiendiga 3.00. See tundub väga magus valik. Kui naiste jalgpall ei ole tihtipeale just kõige resultatiivsem, siis USA naiskonna mängud on erandiks. Kindlasti on nad juba ainuüksi võimelised siin kohtumises 3-4 väravat lööma, kõik sõltub nende realiseerimisest.

Teisena soovitaks valikut, et Holland teenib vähemalt neli nurgalööki. Kuna selles kohtumises skoorib avavärava tõenäoliselt USA, siis see tähendab, et julgemalt peab hakkama ründama ka Hollandi naiskond. Vastase kastis ohtlike olukordade tekitamiseks on neil tase olemas, järgmine küsimus on aga, kas neist ka väravaid suudetakse lüüa. Nurgalööke aga kindlasti.

Meie valikud:

  • Üle 3.5 värava (3.0 @ Coolbet)
  • Holland üle 3.5 nurgalöögi (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds