Jälgi meid

Ennustusvihjed

Nõmme Kalju vs. Tetofk KF Škendija ennustusvihjed

Valitsev Eesti meister Nõmme Kalju alustab eurohooaega Põhja-Makedoonia klubi Tetofk KF Škendija vastu. Tegemist on Meistrite Liiga esimese ringi eelringiga. Edasipääsemiseks tuleb vastane alistada kahe mängu kokkuvõttes. Potentsiaalne järgmise ringi vastane on kuulus Šotimaa klubi Celtic.


Kalju vs. Škendija

Teisipäev 9. juuli 2019
Algab: 19:00
Ülekanne: –

Esimene poolaeg 2-3 väravat (3.4 @ Coolbet)
Kokku üle 2.5 värava (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Fakte:

  • Nõmme Kalju on püsinud kaheksateist kohtumist järjest kaotuseta(normaalaeg).
  • Škendija lõi lõppenud hooajal koduliigas 80 väravat ja endale lasi lüüa vaid 29.
  • Nõmme Kalju on Meistrite Liiga kvalifikatsioonis mänginud korra ka varem – aastal 2013. Toona alustati teisest eelringist, kus alistati soomlaste HJK. Järgmises ringis kaotati kahe mängu kokkuvõttes Viktoria Plzenile 2:10.

Nõmme Kalju peab eurosarja loosiga väga rahul olema. Vastasteks oleks võinud tulla ka näiteks FC Astana, Ludogorets, Crvena Zvezda või Stockholmi AIK. Škendija on nendest kõige mängitavam vastane.

Nende parimaks tulemuseks Eurosarjades on jäänud kahel korral Euroopa Liiga kvalifikatsiooni play-offi jõudmine. Kodune liiga on võidetud kolmel korral. Lõppenud hooajal edestati teist kohta lausa 14-punktiga. Kuna nende jaoks lõppes liiga mai kuuga ära, siis viimasel ajal on mängitud vaid sõpruskohtumisi.

Kalju suurimaks trumbiks on asjaolu, et Eestis on kodune jalgpalliliiga täie hooga käimas ning saadakse rohkelt võistlusmänge. Põhja-Makedoonia klubi teeb ettevalmistust järgmiseks hooajaks ning viimase kahe kuu jooksul on mängitud vaid kolm sõpruskohtumist. Kas seda väikest eelist omades suudab Eesti klubi vähemalt kodumängu võrdsena hoida?

Kahjuks on ajalugu näidanud, et kui tahad raha teenida, siis tasuks eurosarjades panustada Eesti klubide vastu. Loodame, et Kalju tõestab vastupidist, kuid loogika ütleb, et seda pigem ei juhtu. Kahe meeskonna klassivahet tõestab juba fakt, et Škendija mängijate turuväärtus on  kokku üle kahe korra suurem Nõmme Kalju koosseisu omast. Raha ei mängi, kuid aitab teatud pilti meeskonna tasemest luua.

Kihlveokontorites jäi esimesena silma selline valik, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat, millele panustamisel ja täppiminemisel saab raha tagasi enam kui kolmekordselt. Arvestades tõenäosust, et antud kohtumine kujuneb Kalju ponnistustest hoolimata suureskooriliseks, tundub tegemist olevat väga hea pakkumisega.

Teisena tundub ka lihtne valik, et mängus lüüakse kokku üle 2.5 värava, küllaltki väärtuslik. Sellele pakutakse koefitsiendiks 2.10, mis tähendab, et pigem ennustatakse skoori alla kolme värava. Meie hinnangul võiks enne kohtumist arvata, et skoor kujuneb just pigem vähemalt kolme-väravaliseks.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg 2-3 väravat (3.4 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds