Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Peruu ennustusvihjed

Kaheteistkümnest alustanust koondisest on Copa Americal selgunud kaks tugevaimat, kes selgitavad välja Lõuna-Ameerika meistrivõistluste ajaloo 46-nda tšempioni. Nendeks riikideks on korraldajamaa Brasiilia ning nende läänenaaber Peruu.

Huvitaval kombel jõudsid finaali kaks meeskonda, kes mängisid omavahel ka Copa America kõige ühepoolsema kohtumise, kui alagrupis alistas Brasiilia lausa 5:0 Peruu. Võib kindel olla, et finaal nii ühepoolne ei tule.


Brasiilia vs. Peruu

Pühapäev 7. juuli 2019
Algab: 23:00
Ülekanne: –

Brasiilia AH-1.5 (2.06 @ Coolbet)
Üle 5.5 hoiatuskaardi (2.02 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest on Brasiilia võitnud lausa seitse, kaks on jäänud viiki ja korra on võidurõõmu saanud maitsta ka Peruu.
  • Brasiilia on turniiril löönud viie mänguga kokku 10 väravat ning endale pole lastud lüüa mitte ühtegi! Peruu löönud 6 ja lasknud endale lüüa samuti 6.
  • Koduväljakul mängiv Brasiilia on võitnud viimased neli Copa America finaali, milles nad on osalenud. Kodusel turniiril pole kunagi kaotatud.

Mõlema meeskonna tee finaali ei ole olnud just lihtsamate killast. Brasiilia alistas oma veerandfinaali vastase Paraguay alles penaltiseerias. Seejärel ei näidatud poolfinaalis Argentina vastu oma parimat mängu, kuid sellegi poolest 2:0 võit. Finaalis tuleb neil hakkama saada ilma Willianita, kes sai viimases kohtumises vigastada.

Peruu finaali jõudmine on üsna suur üllatus. Kõige pealt suudeti veerandfinaalis peale väravateta normaalaega alistada penaltitega tugev Uruguay. Poolfinaalis näidati filigraanset olukordade realiseerimist ning võideti Tšiilit 3:0. Ka Peruu peab finaalis läbi ajama ilma ühe oma põhitegijata – Jefferson Farfan on jätkuvalt vigastatud.

Tõenäoliselt ei leidu just palju inimesi, kes usuvad, et seda finaali ei võida Brasiilia. Jah, turniiril on neil kaks kohtumist pigem ebaõnnestunud(0:0 viigid Venezuela ja Paraguay vastu) ning vilet on saadud ka kodupublikult, kuid üldine statistika on võimas.

Peale 2018a. suvisel MM-il saadud veerandfinaali kaotust Belgialt pole kaotatud ühtegi kohtumist! Sellesse ajavahemikku jääb kaksteist võitu ja kolm viiki. Seejuures on nendest viieteistkümnest mängust lausa kolmeteistkümnes suudetud hoida enda värav puutumatuna.

Kui miski suudab Brasiilia triumfi nurjata, siis on see surve, mis neile publikult, meedialt ja üldsuselt asetatud on. Juba Alagrupikohtumine näitas, et nende klassivahe Peruuga on väga selge. Kindlasti on antud kohtumises autsaideri rollis palliv Peruu teinud esimesest omavahelisest kohtumisest omad järeldused, kuid olgem ausad – nende finaali jõudmine on juba niigi suur üllatus.

Seega meie panustamissoovitused: Brasiilia võidab selle kohtumise vähemalt kahe väravaga ja näeme vähemalt kuute hoiatuskaarti. Kuus hoiatuskaarti kõlavad küll üsna ulmeliselt, kuid mitte Lõuna-Ameerika koondiste vahelises finaali duellis. Näiteks Argentina ja Brasiilia vahelises poolfinaali matšis jagati välja lausa seitse hoiatuskaarti.

Meie valikud:

  • Brasiilia AH-1.5 (2.06 @ Coolbet)
  • Üle 5.5 hoiatuskaardi (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 41€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds