Jälgi meid

Ennustusvihjed

Uruguay vs. Peruu ennustusvihjed

MM-valikturniir hakkab lõppema ka Lõuna-Ameerikas ning seal peetakse reede esimestel tundidel suurte panustega mäng Uruguay ja Peruu vahel. Kumb jääb põnevusheitluses peale?


Uruguay vs. Peruu

Reede 25. Märts 2022
Algab: 1.30
Ülekanne: viaplay.ee

Peruu võit või viik (2,40 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2,59 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised kohtuvad 70. korda: Uruguay on seni saanud 37 võitu, Peruu 16.
  • Uruguay on viimase kümne koduse valikmängu peale teeninud viis võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.
  • Peruu on kuus mängu järjest kaotuseta püsinud, võttes seeria käigus neli võitu.

Uruguay on hetkel tabelis neljandal positsioonil ja viimasena automaatselt finaalturniirile minemas ning Peruu on otse nende taga ühepunktilise kaotusega. Tegu on veel üsna hea kohaga, kuna MM-ile jõudmise eest on viiendal meeskonnal võimalik veel play-offis edasi võidelda, aga seal võib kõike juhtuda ja parem oleks otsepilet kätte saada.

Peruu mängis 2018. aastal maailmameistrivõistlustel pärast väga pikka pausi ja neil oleks kindlasti väga valus nüüd jälle turniirilt eemale jääda.

Viimasel viiel Copa Americal on peruulased koguni neli korda nelja parema sekka jõudnud, aga kui MM-valikturniiril on vaja pikema perioodi peale head mängu näidata, siis ei kipu asjad välja tulema. Hea näide sellest on ka käimasolev tsükkel, kus esimese viie kohtumisega teeniti ainult üks punkt, enne kui oma mäng käima saadi.

Uruguay on koondis, kelleta MM-i on raske ette kujutada, aga paljud põhimängijad on vanaks jäänud ega suuda enam oma parimat mängu näidata, mistõttu on finaalturniirile jõudmine kahtluse alla sattunud. Lisaks pole meeskonnal enam ka legendaarset peatreenerit Oscar Tabarezit.

Tervelt 15 aastat uruguaylasi tüürinud Tabarez lahkus ametist läinud novembris, kui koondis kaotas lausa neli järjestikust valikmängu. Ameti võttis üle endine koondise ründaja Diego Alonso, kes võitnud mõlemad seni peetud kohtumised Paraguay ja Venezuela vastu.

Esimene panus – Peruu võit või viik. Uruguay on uue treeneri juhtimisel natukene uut hingamist leidnud, aga tõsiasi on jätkuvalt see, et koosseis on vana ja meeskond suures osas end ammendanud. Peruulased peaksid olema näljased ja valiksarja teises pooles on oldud tugevad – viimase 11 mängu peale ainult kolm kaotust.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad skoorivad. Kuidagi naljalt kõrge selle panuse koefitsient mängus, mille võitmine annab mõlemale satsile tohutult juurde. Uruguay vanad kalad vast ühe ikka kuidagi kobistavad ära ja Peruu oma entusiasmiga võiks samuti väravani jõuda.

Meie valikud:

  • Peruu võit või viik (2,40 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2,59 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds