Jälgi meid

Ennustusvihjed

Itaalia vs. Põhja-Makedoonia ennustusvihjed

Euroopa meister Itaalia on seoses MM-ile jõudmisega väikeses plindris. End leitakse play-off ringist ja ühtegi eksimust ei saa endale lubada. Esmalt tuleb neljapäeval töö ära teha Põhja-Makedoonia vastu. Kas see ka õnnestub?


Itaalia vs. Põhja-Makedoonia

Neljapäev 24. Märts 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: go3.tv

Mõlemad löövad värava (2,48 @ Coolbet)

Itaalia üle 6,5 nurgalööki (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondiste kaks varasemat kohtumist on korra lõppenud Itaalia võiduga ja korra on mängitud viiki.
  • Itaalia on pärast EM-il triumfeerimist seitsmest mängust võitnud ainult kaks.
  • Põhja-Makedoonia on EM-i järel võtnud kolm võitu, kolm viiki ja ühe kaotuse.

Euroopa koondiste jalgpallis terendas justkui ees tõeline Itaalia ajastu, kui suvel väga sümpaatse mänguga Euroopa meistritiitlini purjetati ja 37-mängulise kaotusteta seeriaga uus maailma rekord püstitati, aga siis läks järsku midagi väga valesti.

Roberto Mancini meeskond võttis valiktsükli alagrupiturniiri viimasest viiest mängust ainult ühe võidu ja Šveitsil lasti enda nina eest esikoht endale haarata, mis lükkas itaallased play-off mängudele.

Esmapilgul ei tundugi olukord play-offis hull olevat, kui alistada tuleb kõigest Põhja-Makedoonia, aga teine matš ootab samuti veel ees ja seal tuleb kõigi eelduste kohaselt vastaseks Portugal.

Azzurri jäi juba eelmisest MM-finaalturniirist eemale. Kas tõesti juhtub see nüüd jälle? Ei ole üldse võimatu.

Sügisese ebaõnnestumise järel on Saapamaal ka paanikaosakond avatud, kui vahepeal kaaluti isegi Mario Balotelli tagasi toomist. Lõpuks jäi see temp siiski tegemata. Küll aga on Mancini nii meeleheitlikult ründejõudu taga ajanud, et MM-i play-offi ajaks on koondisesse kaasatud brasiillane Joao Pedro, kes Cagliari eest mängides olnud üks viimaste aastate stabiilsematest Serie A väravaküttidest.

Uuest nimekirjast leiab veel ka teisegi brasiillase Luiz Felipe, kelle näol tegu pikaajalise Lazio mängumehega ja kes pakub ühe lisavariandi kaitses.

Rivistus peaks olema selgelt piisavalt tugev Põhja-Makedooniast jagu saamiseks, aga Itaalial on viimastes mängudes jäänud alistamata isegi Bulgaaria ja Põhja-Iirimaa. Tundub, et meeskonnal on probleeme endast nõrgemate vastu oma potentsiaali välja mängimisega.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Itaaliat teavad kõik kui hirmkõva kaitsega meeskonda, aga ega pärast EM-i alagrupiturniiri pole nullimänge meeskonnale eriti palju kogunenud. Põhja-Makedoonia on samal ajal sügisest saadik väga resultatiivselt tegutsenud ja peaks endast piisavalt väravaohtu kujutama küll.

Teine panus – Itaalia üle 6,5 nurgalöögi. Kodumeeskond haarab kindlasti mängu enda kontrolli alla ning väga palju aega hakkab mööduma Põhja-Makedoonia poolel ja karistusala lähedal. Nurgalöökide arv peaks selle pealt hakkama üsna kiiresti kasvama ja seitse nurgalööki mängus ei ole mingisugune imenumber.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (2,48 @ Coolbet)
  • Itaalia üle 6,5 nurgalöögi (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 124€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds