Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. Šveits ennustusvihjed

Laupäeval on meil võimalus kaasa elada ühele põnevale kontrollkohtumisele, kui Inglismaa võtab Wembley staadionil vastu heas hoos oleva Šveitsi. Kas Juustumaa suudab oma edukat minekut jätkata või näitavad inglased võimu?


Inglismaa vs. Šveits

Laupäev 26. Märts 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Šveits +1 händikäp (2,17 @ Coolbet)

H. Kane lööb värava (2,30 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Inglismaa on seni seda vastasseisu täielikult domineerinud, saades 17 võitu, kuus viiki ja kolm kaotust.
  • Jättes EM-i kõrvale on inglased kodus võitnud viimasest 19-st mängust 17.
  • Šveits on normaalaja tulemuste arvestuses kümme mängu kaotuseta püsinud, saades viis võitu.

Šveits tegi suvel Euroopa meistrivõistlustel väga sümpaatse turniiri ja üldse palju ei jäänud puudu sellest, et koondis oleks saanud finaalikoha eest võidelda. Pärast turniiri jäädi aga segasesse seisu, kuna pikaajaline peatreener Vladimir Petkovic otsustas lahkuda.

Tulevikuga seoses oli koondisel palju ebakindlust, kuid asjad on peaaegu, et perfektselt välja kukkunud. Uus tüürimees Murat Yakin on seitsme mängu järel kaotuseta ja tema juhtimisel võideti MM-valikturniiril alagrupp, mille suurfavoriit oli Itaalia.

Šveits on Yakiniga lasknud seni endale ainult kaks väravat ja tugeva kaitse toel on järjepidevalt positiivseid tulemusi hangitud. Wembleylt oleks kahtlemata magus veel üks juurde saada.

Inglaste jaoks oli EM-i lõpp väga valus, aga see on osutunud ainult ajutiseks tagasilöögiks. Meeskond sai selle järel kiiresti oma mängu uuesti käima ja võib nüüd normaalaja tulemuste arvestuses juba 21. mängu järjest kaotuseta püsida. See ei pruugi küll lihtne olla, kuna meeskond mängib Šveitsi vastu ilma mitme olulise tegijata.

Trent Alexander-Arnold on siirdunud mitmenädalasele vigastuspuasile ja erinevad probleemid on rivistusse toonud tervelt kolm potentsiaalset debütanti. Lisaks on näiteks väravavahtide seas tagasi Fraser Forster, kelle telefoninumbrit polnud Gareth Southgate alates 2017. aastast kasutanud.

Esimene panus – Šveits +1 händikäp. Wembleyl ei ole külalistel hea mängida, aga šveitslased on näidanud end väga südika meeskonnana ja peaksid olema Inglismaa jaoks kõva pähkel. Alates 2021. aasta algusest on saadud ainult üks normaalajaga kaotus ja koefitsient on üsna ahvatlev, et siin panustada veel ühe kaotuseta mängu peale.

Teine panus – H. Kane lööb värava. Kui keegi šveitslaste tuju ära rikub, siis on see tõenäoliselt Inglismaa kapten. Kane on viimase kümne koondisemänguga ainult kaks korda kuivale jäänud ja kuigi viimsed vastased (Albaania, San Marino) pole tammepuust olnud, siis on ikkagi vägev näitaja see, et eelmise kahe mängu peale on Kane saanud lausa seitse väravat.

Meie valikud:

  • Šveits +1 händikäp (2,17 @ Coolbet)
  • H. Kane lööb värava (2,30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds