Jälgi meid

Ennustusvihjed

Uruguay vs. Jaapan ennustusvihjed

Copa America C-alagrupi kohtumine. Uruguay võitis esimeses ringis kindlalt 4:0 Ecuadori, Jaapan pidi samal ajal 0:4 alla vanduma Tšiilile.


Uruguay vs. Jaapan

Reede 21. juuni 2019
Mäng algab:02:00
Ülekanne: Eestis puudub

Uruguay võit, mõlemad skoorivad (3.25 @ Coolbet)
Edinson Cavani üle 1.5 värava (3.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel aastal pidasid need kaks meeskonda sõpruskohtumise, mille võitis Jaapan 4:3.
  • Uruguay on viimase nelja mänguga löönud 14 väravat, seejuures pole endale lastud mitte ühtegi lüüa.
  • Jaapan on suutnud viimasest kuuest kohtumisest võita vaid kaks.

Uruguay jaoks kujunes alagrupi esimene kohtumine ootamatult lihtsaks. Üsna kiirelt suudeti juhtima minna, Ecuador jäi esimese poolaja keskel vähemusse ning kõige tipuks lõi Ecuador veel ka väga ilusa omavärava. 4:0 võit igati teenitult, kuid meeskonna tõelisest tasemest selle kohtumisega aimu ei saanud.

Jaapan jäi seisu järgi väga kindlalt 0:4 alla Tšiilile, kuid tegelikult oli mäng palju tasavägisem ja võitluslikum. Suudeti tekitada väga ohtlike olukordi, kuid realiseerimine jättis kõvasti soovida. Lausa seitsme mängija jaoks oli see kohtumine koondise debüüdiks.

Kui vaadata Jaapani kaitseliini, mis koosneb enamjaolt 20-aastastest Belgia ja koduliiga mängijatest, siis on huvitav näha, et kui hästi nad turniiri ühe parima ründeduo Suarez-Cavani vastu hakkama saavad. Me usume, et makstakse korralikult kooliraha ning pall võetakse oma võrgust välja mitmetel kordadel.

Samas näeme, et Jaapan on samuti võimeline auvärava ära lööma. Nende jaoks on turniiri eesmärk anda noortele mängijatele kogemusi ning katsetada varasemalt treeningutel läbi harjutatud situatsioone ja taktikaid ka võistlusolukorras. Uruguay kaitse lahti muukimine ei ole just maailma lihtsaim ülesanne, kuid jaapanlastele omase visa võitluse ja järjepidevusega ei ole see võimatu. Seega pakume esimesena, et mäng lõppeb Uruguay võiduga, kus mõlemad meeskonnad teevad skoori.

Teisena ennustame, et kui keegi lööb selles kohtumises kaks väravat, siis on selleks eelkõige võimeline Edinson Cavani. Esimeses kohtumises Ecuadori vastu läks kirja üks värav, kuid heade asjaolude kokkusattumisel oleks neid võinud olla vähemalt kübaratriki jagu. Üks värav tühistati suluseisu tõttu, korra läks pealelöök posti ning mitmel korral nurjas Cavani ürituse viimasel hetkel väravavaht. PSG ründajal tekkis terve meeskonna peale selgelt kõige rohkem väravavõimalusi ning ei ole ühtegi põhjust, miks ei peaks ka Jaapani vastu tekkima, kelle keskkaitsjad suudavad õhuvõitluses oma pikkusega konkurentsi pakkuda, kuid jalamängus on Uruguailasel selge kiiruse eelis.

Meie valikud:

  •  Uruguay võit, mõlemad skoorivad (3.25 @ Coolbet)
  •  Edinson Cavani üle 1.5 värava (3.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 77€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds