Jälgi meid

Ennustusvihjed

FCI Levadia vs. Narva Trans ennustusvihjed

Kolmapäeval leiab Eesti meistriliigas aset kaks kohtumist. Neist põnevamat vastasseisu võiks oodata Levadia ehk tabeli teise meeskonna ning selle aastase karikavõitja ehk Narva Transi vahel. Mõlemad meeskonnad käisid murul ka nädalavahetusel. Levadia võitis 6:1 Tallinna Kalevit ja Narva Trans kaotas eduseisust 2:3 Nõmme Kaljule.


FCI Levadia vs. Narva Trans

Kolmapäev 19. juuni 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

 Levadia üle 2.5 värava (2.2 @ Coolbet)
1. poolaeg üle 1.5 värava (2.14 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viieteist viimase omavahelise kohtumise statistika: Levadia 10 võitu, 4 viiki ja 1 Transi võit.
  • Levadia on liiga kõige edukam koduväljaku skoorija. Keskmiselt on kodumängus löödud seni 3.8 väravat mängu kohta.
  • Sellegi poolest on Levadia viimasest neljast kodumängus võitnud vaid ühe. Trans viimasest neljast võõrsil mängust samuti üks võit kirjas.

Esimesena ennustame üsna suureskoorilist kohtumist ja seda just kodumeeskonna poolt. Levadia on Eesti Premium Liiga mõistes väga korralik ründemeeskond. Nende resultatiivseim ründaja Budnik lahkus hiljuti klubist, kuid ilma temata on rünnakul leitud teatav voolavus. Ühe tipuründajaga rotatsioon -kus suur vastutus lasub kolmikul Gallo, Morelli, Roosnupp – saab Narva kaitseliinile olema tõsine probleem.

Seda enam, et Narva hooaja alguses soliidsena tegutsev kaitseliin ei ole suutnud samas tempos jätkata. Hetkel on juba seitse kohtumist järjest endale värav lastud lüüa. Meeskonnas on selle tõttu tekkimas ka teatud pinged. Viimases kohtumises sõimas klubi president ühe meeskonnas mängiva leegionärist keskkaitsja täielikult läbi.

Teisena julgeme arvata, et paugutama hakatakse juba esimesel poolajal. Tõenäoliselt paneb Levadia koduväljakul juba mängu algushetkedest Transile peale väga korraliku surve ning hakkab aktiivselt väravat otsima.

Ilma naljata mängib suurt rolli ka ilmastiku tingimused. Hetkel on Eestis ilusad ilmad, tänu millele saab mängida kvaliteetsemat jalgpalli ja tänu sellele lüüakse ka rohkem väravaid. Ei ole 20m/s põhjatuult ja rahet, mida nägime näiteks hooaja alguses.

Meie valikud:

  • Levadia üle 2.5 värav (2.2 @ Coolbet)
  • 1.poolaeg üle 1.5 värava (2.14 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 44€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds