Jälgi meid

Ennustusvihjed

Ecuador vs. Tšiili ennustusvihjed

Copa America alagruppide teise ringi kohtumised lõpetab Ecuadori ja Tšiili vaheline vastasseis. Ecuador kaotas esimeses kohtumises 0:4 Uruguayle. Tšiili oli samal ajal omakorda 4:0 üle Jaapanist. Selles kohtumises lõi kaks väravat Eduardo Vargas, kes tõusis korraks tegevmängijatest enim Copa Americal löönud jalgpalluriks. Tänase seisuga jagab ta esikohta legendaarse Peruulase Paolo Guerreroga.


Ecuador vs. Tšiili

Laupäev 22. juuni 2019
Mäng algab:02:00
Ülekanne: Eestis puudub

Tšiili võit (1.95 @ Coolbet)
Tšiili üle 1.5 värava (2.03 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine 2017. aastal lõppes 2:1 Tšiili võiduga. Aasta varem suutis aga Ecuador Tšiilit võita 3:0.
  • Ecuador on viimase viie kohtumisega teeninud kolm kaotust ja kaks viiki. Viimati suudeti võita Panama koondist.
  • Tšiili koondis pole viimase nelja Copa America kohtumisega mitte ühtegi väravat endale lasknud lüüa, ise on löödud 13.

Esmalt jääb silma üsna kõrge Tšiili koefitsient, mis on 1.95. Copa America turniiril on läbi ajaloo kohtutud omavahel 14 korral. Nendest lausa 12 on võitnud Tšiili. Lisaks jääb Ecuadori poolelt eemale esimeses kohtumises punase kaardi teeninud keskväljamees Quinteros.

Viimase kahe aasta Copa America võitjal Tšiilil on seda võitu väga vaja, et heidelda Uruguayga alagrupi esikoha nimel. See annaks võimaluse mängida veerandfinaali kas A-või B-alagrupi kolmanda koha meeskonnaga. Alagrupi teine koht peab minema vastamisi aga Kolumbiaga, kes oleks äärmiselt ebamugav vastane.

Jah, Ecuadoril on seda võitu samuti väga vaja, et hoida elus edasipääsu lootusi, kuid antud kohtumises neil väga võimalusi ei näe. Hoolimata korralikust füüsisest jääb nende kaitseliini tase kõvasti alla Copa America keskmise. Samuti ei ole nad suutnud kuidagi väravate löömisega hakkama saada. Motiveeritud Tšiili alistamisega peaksid nad tegema täiusliku partii.

Teisena võtame valiku, et Tšiili lööb vähemalt kaks väravat. Ecuador tuleb ründama, neil ei ole muud võimalust. Nad on sunnitud võtma riske ning nagu ikka, siis tekib tänu sellele vastasmeeskonnal häid võimalusi kontratega nõelata ja üle-üldiselt rohkem ruumi ründetsoonis palliga tegutseda. Tšiilil on kõrge klassiga pallurid, kes suudavad sellise eelise ära kasutada.

Meie valikud:

  •  Tšiili võit (1.95 @ Coolbet)
  •  Tšiili üle 1.5 värava (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds