Jälgi meid

Ennustusvihjed

Union Berlin vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Pühapäevasel Bundesliga mängupäeval näeme üle pika aja platsil viimase seitsme aasta Saksamaa kõrgliiga meistrit Müncheni Bayernit, kes on külla sõitnud kõrgeimas seltskonnas esimest hooaega mängivale Union Berlinile.


Union Berlin vs. Müncheni Bayern

Pühapäev 17. Mai 2020
Algab: 19:00
Ülekanne: Eurosport 2

Bayern üle 2.5 värava (1.85 @ Coolbet)

Mõlemad meeskonnad skoorivad ja üle 2.5 (2.1 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hooaja esimene omavaheline kohtumine lõppes Münheni Bayerni 2:1 võiduga.
  • Bayerni osalusega kohtumistes on sel hooajal Bundesligas löödud keskmiselt 4 väravat mängu kohta, Berliini klubi sama näitaja 2.9.
  • Müncheni klubi on koduliigas võitnud viimased viis võõrsil kohtumist.

Jalgpallipaus on kestnud mitu kuud ja seega tuletame kiiresti meelde ka tabeliseisu – Bayern on liider ning edu Dortmundi ees on neli punkti, Union Berlin on enne vooru esimesi mänge 11. positsioonil.

Union Berlin on sel hooajal koduväljakul suutnud suurtematele klubidele rohkelt peavalu tekitada. Näiteks suudeti kolmandas voorus võita Dortmundi Borussiat 3:1 ning eelmise aasta lõpus Monchengladbachi 2:0. Kui vaadata üldist statistikat, siis on tegemist meeskonnaga, mis üldjuhul viiki ei mängi. Peale 25. vooru on kirjas vaid 3 viiki, mis on liiga üks madalamaid näitajaid.

Bayerni kohta on raske välja tuua statistika, mis ei peegeldaks nende tugevat taset. Kõige resultatiivsem klubi, kõige vähem väravaid lasknud lüüa klubi(koos Leipzigiga), parim võõrsil mängiv klubi, viimase viie vooru parim klubi(koos Leverkuseniga). Kas Union Berlinil üldse on mingit võimalust nii selge favoriidi vastu?

Esimene panus – Bayern lööb üle 2.5 värava. Enne koroonapausi oli Bayern saavutanud peatreener Flicki käe all suurepärase momentumi. Aastanumbri 2020 sees ei ole Bundesligas kaotatud mitte ühtegi kohtumist. Antud olukorras, kus on saadud mänguks väga pikalt valmistuda ning kõik mehed on värsked ja ülimotiveeritud, ootaks kindlasti favoriidilt resultatiivset mängu. Puuduvad faktorid, mis tiheda mängugraafiku ja rutiinsuse näol võivad pakkuda igavapoolset mängu.

Teine panus – mõlemad meeskonnad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava. Berlini Union on tugevamate klubide vastu alati ekstramotivatsiooniga mänginud ja seega tekitanud ka palju väravavõimalusi. Esimeses omavahelises kohtumises teeniti näiteks lausa kaks penaltit. Ennustame, et ka seekord suudetakse vähemalt korra Bayerni kaitseliin üle mängida.

Kohtumise lõppskoori ennustus: Berlini Union 1 – 3 Müncheni Bayern.

Meie valikud:

  • Bayern üle 2.5 värava (1.85 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad ja kokku üle 2.5 värava (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42 €.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds