Jälgi meid

Ennustusvihjed

Astralis vs. FaZe Clan ennustusvihjed

Road To Rio ESL One Counter-Strike turniiril on kätte jõudnud otsustavad hetked. Antud matši näol on tegemist kõrgema tabeliosa finaaliga, mille võitja pääseb suurde üldfinaali. Kas võidukaks meeskonnaks saab olema Astralis või FaZe?


Astralis vs. FaZe Clan

Reede 15. Mai 2020
Algab: 21:00
Ülekanne: ESL ametlik kanal

FaZe võit (2.85 @ Coolbet)

Esimesel kaardil raunde üle 26.5 (1.87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Tänu turniiri formaadile on tegelikult ka antud matši kaotajal veel võimalik suurde üldfinaali jõuda. Nimelt langeb kohtumise kaotaja madalamasse tabeliosasse, kus kohtub sealse parima meeskonnaga eelfinaalis, mille võitjast saab teine suure üldfinaali osaline. Kindlasti ei taha aga kumbki meeskond midagi juhuse hooleks jätta ja soovivad finaalipääsu kindlustada juba esimesel võimalusel.

Mõlemad meeskonnad kuuluvad absoluutsesse maailma tippu. Astralise näol on tegemist lausa maailma esinumbriga. Antud turniiril on saldoks seitse võitu ja üks kaotus. FaZe Clani näol on tegemist maailma edetabeli seitsmenda kooslusega. Nemad saavad uhkustada faktiga, et on turniiri jooksul tunnistanud vaid võite – kaheksa kohtumist, kaheksa võitu.

Selle aastanumbri sees on omavahel ka korra kohtutud. Selles suutis Astralis võita 2:0 võidu. Eelmisel aastal mindi vastamisi viiel korral – Astralis teenis kolm võitu ning FaZe leppis kahe võiduga.

Esimene panus – FaZe võit. Astralis on küll matši kerge favoriit, kuid FaZe-l on kindlasti omad võimalused olemas. Paljud eksperdid leiavad, et just need kaks meeskonda ongi hetkeseisuga maailma kaks tugevaimat meeskonda ning kui keegi Astralist suudab võita, siis on selleks parimad võimalused just FaZel.

Samuti soosib kerge üllatuse juhtumist fakt, et ka kaotajal on veel võimalus lõpuks üldfinaali jõuda. See tähendab üsna suure tõenäosusega seda, et samad meeskonnad kohtuvadki üldfinaalis uuesti. See omakorda tähendab, et kumbki tiim ei taha oma taktikaid reeta ning antud kohtumisele tullakse hoopis vabamalt ning ei mängita vaid oma trumpidele.

Teine panus – esimesel kaardil raunde üle 26. Tõenäoliselt on oodata ka üsna üllatavat kaartide valikut, kus mõlema meeskonna võiduvõimalused on võrdsemad. Tiimid väärivad üksteist ning ühepoolset jõudemonstratsiooni ei ootaks. Seega julgeme ennustada, et esimeses mapis näeme tasavägist mängu, kus jõutakse vähemalt 27-nda raundini.

Meie valikud:

  • FaZe võit (2.85 @ Coolbet)
  • Esimesel kaardil raunde üle 26.5 (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 57€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds