Jälgi meid

Ennustusvihjed

RB Leipzig vs. Freiburg ennustusvihjed

Peale kahe kuu pikkust pausi naaseb Saksamaa kõrgliiga ehk Bundesliga. 26. vooru kohtumises lähevad vastamisi koduväljakul mängiv tiitlikonkurentsis püsiv RB Leipzig ja tabeli keskmik Freiburg. Mõistagi toimub kohtumine ilma pealtvaatajateta.


RB Leipzig vs. Freiburg

Laupäev 16. Mai 2020
Algab: 16:30
Ülekanne: Täpsustamisel

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.97 @ Coolbet)

Viik välistatud valikuga Freiburgi võit (7.5 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise sel hooajal võitis Freiburg 2:1.
  • Leipzigi osalusega matšides lüüakse keskmiselt 3.5 väravat mängu kohta. Freiburgi sama näitaja on 2.8.
  • RB Leipzig on sel hooajal Bundesligas kaotanud koduväljakul vaid ühe kohtumise.

Leipzig on üheksa vooru enne hooaja lõppu väga kõrges mängus. Tabeli esimesest meeskonnast Müncheni Bayernist jäädakse maha viie punktiga, kahe meeskonna vahele mahub veel Dortmundi Borussia. See tähendab, et antud kohtumises rahuldutakse vaid võidupunktidega. Seda enam, et mäng toimub koduväljakul ja vastaseks on Freiburg.

Freiburg on ka tegemas korralikku hooaega. Hetkel hoitakse küll 8. positsiooni, kuid 6. koht ja Euroopa Liiga kvalifikatsiooniturniirile pääsemine on vaid punkti kaugusel.

Külalismeeskond on viimasest kümnest võõrsil kohtumisest võitnud vaid ühe, kuid enesekindlust annab meestele fakt, et hooaja esimeses omavahelises kohtumises suudeti Leipzigit 2:1 võita.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Peale pikka mängupausi on kindlasti mõlemad meeskonnad äärmiselt tahtmist täis. See võiks tähendada, et kannatajaks on kaitsedistsipliin, mis võib teatud hetkedel unarusse jääda. Arvestades Leipzigi väga ründavat stiili, siis tekivad kindlasti Freiburgil head võimalused kontratega nõelata. Eeldused mõlemapoolseks skoorimiseks on soliidsed.

Teine panus – viik välistatud valikuga Freiburgi võit. Sellise valiku peamiseks põhjuseks on pikk mängupaus. Jah, Leipzig on kohtumise selge favoriit, kuid keegi ei tea, kuidas mängupaus tegelikult meeskondadele mõjunud on ning millises mänguvormis mehed on. Kihlveokontorid on täiesti kindlad, et Leipzig võtab siiski oma ja seega pakuvad väga ahvatlevaid koefitsiente. Seda enam tasub nendele panustamist kaaluda, et Leipzigi koduväljakueelis on tänu kinnistele ustele selgelt väiksema mõjuga.

Viimane valik tähendab ühtlasi, et kui kohtumine jääb viiki, siis panus tühistatakse ja raha kantakse tagasi.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.97 @ Coolbet)
  • Viik välistatud valikuga Freiburgi võit (7.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds