Jälgi meid

Ennustusvihjed

UFC: Tony Ferguson vs. Justin Gaethje ennustusvihjed

Esimene tõeline tippsündmus peale koroonapausi leiab aset juba sel nädalal. UFC suures matšis lähevad vastamisi tõelised tipud – vanameister Tony Ferguson, kes on maailma edetabelis Khabib Nurmagomedovi ehk valitseva meistri suurim ohustaja ning kergkaalu neljas mees Justin Gaethje.


Tony Ferguson vs. Justin Gaethje

Pühapäev 10. Mai 2020
Algab: 05:00
Ülekanne: Go3.tv

Tony Ferguson KO/TKO (3.85 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 raundi (2.12 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Taustainfo

Algselt pidi matš toimuma 18. aprillil Tony Fergusoni ja Khabib Nurmagomedovi vahel, kuid keeruline olukord maailmas tõmbas sellele plaanile kriipsu peale. Peale seda nägi UFC president Dana White ränka vaeva, et korraldada kõikide vabavõitluse fännide ootustele vääriline asenduskohtumine ja lõpuks sai selleks Tony Fergusoni ja Justin Gaethje vaheline võitlus, mis leiab aset Floridas.

Dana White on kinnitanud, et antud kohtumise võitja saab siiski võimaluse võistelda kergkaalu hetke tšempioni Khabib Nurmagomedoviga.

Osalejatest

Tony Ferguson on hoolimata 36-eluaastast suurepärases vormis. Hetkel on mees võitmatuna püsinud juba viimased 12 kohtumist. Viimati tundis Ferguson kaotusekibedust 2012. aastal. Karjääri saldoks muljetavaldavad 25 võitu ja 3 kaotust.

Mees on tundud oma aktiivsuse ja mitmekülgsuse poolest. Ta suudab vastastele peale panna väljakannatamatu surve ja valdab vastasest rohkemaid võitluskunste. Ära tuleb märkida ka siruulatus, mis on lausa 194cm. Vastasel näiteks vaid 178cm.

Justin Gaethjel on vanust 31 eluaastat. Hetkel on ta võitnud viimased kolm kohtumist. Kergkaalu arvestuses hinnatakse tema lööki üheks tugevaimaks. Stiililt selgelt ühekülgsem ja otsekohesem – üritab vastast tugevate löökidega klopida ja loodab, et suudab vastase ennem läbi peksta, kui seda temaga tehakse.

Samuti meeldib Gaethjele kasutada ohtralt jalalööke ja need on hirmtugevad. Statistika on just tema keskmiselt enim jalalööke tegev võitleja kergkaalus.

Ennustus

Ei ole saladus, et matši favoriidiks on Tony Ferguson ning ka meie ennustame, et just tema väljub duellist võitjana ja saab siiski võimaluse võidelda valitseva meistri Khabibiga nagu esialgu plaanitud oli.

Võrreldes Gaethjega on tal selgelt rohkem kogemusi ning trumbiks mitmekülgsus, mis peaks võitluses sirgjoonelisema konkurendiga rohkelt edu tooma.

Parimaks panuseks võiks olla, et Tony Ferguson võidab matši nokaudi või tehnilise nokaudiga. 

Lisapanusena ennustaksime, et mõlemad võistlejad peavad vastu vähemalt kaks esimest raundi ehk kohtumises tuleb üle 2.5 raundi. Kerge oht on, et põikpäine Justin Gaethje kaotab oma riskeeriva stiili pärast kohtumise juba esimeses või teises raundis, kuid eeldame, et võib-olla tuleb mees matšile natukene ettevaatlikuma taktikaga.

Meie valikud:

  • Tony Ferguson TKO/KO (3.85 @ Coolbet)
  • Üle 2.5 raundi (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 77€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds