Jälgi meid

Ennustusvihjed

Movistar Riders vs. North ennustusvihjed

esports cs go

Road To Rio ESL One Counter-Strike turniiril on vaikselt kätte jõudmas alagrupifaasi otsustavad hetked. Neljapäevases B-alagrupi kohtumises lähevad vastamisi Movistar Riders ja North.


Movistar Riders vs. North

Neljapäev 7. Mai 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: ESL ametlik kanal

Movistar Ridersi võit (2.33 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 mapi (1.9  @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Maailma edetabelis 40. kohta hoidev Movistar Riders alustas turniiri väga bravuurikalt. Kahes esimeses matšis suudeti alistada maailma absoluutsesse tippu kuuluv Mousesports ja järgmisena ka endast kõrgema rankinguga koosluse nimega C0ntact Gaming. Seejärel on hoog natukene raugenud ning viimased kolm kohtumist on lõppenud kaotusega.

Meeskond Northi leiame maailma edetabelist 25. tabelirealt. Sarnaselt Movistar Ridersiga suutsid ka nemad üllatuslikult tippsatsi Mosesportsi võita, kuid üldine võitude-kaotuste suhe on negatiivne.

Arvestades tihedat tabeliseisu, siis on mõlemal meeskonnal konkurentsis püsimiseks võitu vaja. Vastasel juhul enam edasipääs võimalik ei ole.

Viimases omavahelises kohtumises võttis North väga kindla võidu, kuid selle ajaga võrreldes on nende meeskonnas toimunud teatud vangerdused koosseisus ning Movistar Riders on saavutanud parema kokkumängu.

Vaadates koefitsiente, siis on kihlveokontorid kergeks favoriidiks asetanud Northi ning pakuvad Movistar Ridersile kõrgemat koefitsienti. Meie hinnangul tuleks seda ära kasutada, sest neljast hispaanlasest ja ühest brasiillasest koosnev Movistar Ridersi võiduvõimalused antud kohtumises ei ole kübetki kehvemad. Seega esimene panus – Movistar Ridersi võit.

Teiseks valikuks võtame järjekordselt lemmik panuse Counter Strike kohtumistes – kokku üle 2.5 mapi. Turniirikäik on selgelt tõestanud, et enamus kohtumised vajavad lõpptulemuse selgitamiseks kolme kaarti, sest meeskondade tase on küllaltki ühtne ja isegi autsaiderid suudavad favoriitide vastu kaardivõite võtta. Seega meie kindel eelistus – kokku üle 2.5 mapi.

Meie valikud:

  • Movistar Ridersi võit (2.33 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 mapi (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 46€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds