Jälgi meid

Ennustusvihjed

Türgi vs. Norra ennustusvihjed

Jalgpalli maailmameistrivõistluste valikturniiri Euroopa tsooni G-alagrupis jätkub põnev võitlus Katari piletite eest, kui reedel kohtuvad omavahel Türgi ja Norra. Esimese omavahelise matši võitsid türklased kergelt 3:0, aga pärast seda on palju muutunud ja Istanbulis on tulemas väga pingeline heitlus.


Türgi vs. Norra

Reede 8. Oktoober 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Mõlemad ei löö väravat (2,10 @ Coolbet)

Kokku alla 2,5 värava (1,95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Üheksa varasemat omavahelist vastasseisu on toonud viis võitu Türgile ja kaks Norrale.
  • Türgi on oma viimasest kuuest matšist kaotanud neli (üks võit, üks viik).
  • Norralased on 2021. aastal kaotanud vaid kaks mängu.

Türklased alustasid kevadel valikturniiri väga bravuurikalt, kui Norra alistamisele eelnes 4:2 üleolek Hollandist, kuid oma viimane mäng kaotati hollandlastele 1:6 ja vahepealsesse aega mahub veel palju muud õudust.

Pärast positiivset MM-valiktsükli algust läks Türgi Euroopa meistrivõistlustele ambitsioonikalt peale, aga turniiril tuli kolm selget kaotust ja koondis on pärast seda täiesti teist nägu – nii tulemuste kui koosseisu poolest.

Kui Senol Günes elas kehva EM-i veel üle, siis Hollandi vastu olnud košmaari enam mitte. Reedene mäng saab olema esimene uuele peatreenerile Stefan Kuntzile.

Sakslane töötas suvel kodumaa koondisega olümpiamängudel ning ta juhtis pikalt ka U21 satsi, mis tema käe all tuli kevadel Euroopa meistriks.

Kunagine ründekuulsus on kiirelt oma kontaktid tööle pannud ja see tähendab, et Türgi koondis on uusi, Saksamaa taustaga mängijaid täis. Teiste seas on valikusse lisandunud üks kevadistest Euroopa meistritest Salih Özcan.

Norra sats saab samuti olema harjumuspärasest veidi teistsugune. Erling Haaland on vigastatud ning koondist aidata ei saa ja meeskonna rünnak on üldse saanud väga kõva hoobi, kuna traumasid on ravimas ka Joshua King ja Alexander Sörloth. Kolme peale on need mehed löönud 41 koondiseväravat, praegune koosseis kokku on suutnud saada 14 tabamust.

Stale Solbakkeni meeskonna jaoks oli valikturniiri alguses tulnud 0:3 kaotus Türgi vastu kindlasti suureks šokiks, ent sellest on ilusti välja tuldud. Rohkem kaotusi pole järgnenud ning Hollandiga võideldi eelmisel kuul isegi 1:1 viik välja.

Möödunud akna tulemused tähendavad, et Holland ja Norra on mõlemad kuue mängu järel tabeli tipus 13 punkti peal ning türklastel on kirjas 11 silma. Seis on väga pingeline ja see teeb võidupunktid omavahelisest mängust ülimalt väärtuslikuks.

Esimene panus – Mõlemad ei löö väravat. Norral põhimõtteliselt ei ole kedagi, kes värava lööks ja Türgi väravani jõudmise võimalustes võib samuti tugevalt kahelda, kuna tegu on koosseisuga, mis pole saanud kokku mängida. Rivituses on tervelt kümme väljakumängijat, kes võivad oma koondisedebüüdi teha.

Teine panus – Kokku alla 2,5 värava. Siia võib esimese panuse teksti ümber kopeerida. Saab ka lisada, et Kuntz tahab kindlasti meeskonda paremaks kaitsesatsiks vormida ja sellega antakse teravust rünnakult ära. Norra juba on tubli kaitses, olles kaheksa kohtumise juures teinud nelja nullimänguga aasta.

Meie valikud:

  • Mõlemad ei löö väravat (2,10 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2,5 värava (1,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 105€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds