Jälgi meid

Ennustusvihjed

Türgi vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Jalgpalli EM-i valikmängud on täies hoos ning laupäeval peab oma kohtumise ka valitsev maailmameister Prantsusmaa. Omavahel kohtuvad alagrupiliidrid, kes on võitnud mõlemad oma senipeetud kohtumised. Türgi noppis võidupunktid vastasseisudest Albaania ja Moldova vastu, Prantsusmaa oli omakorda üle Islandist ja Moldovast.


Türgi vs. Prantsusmaa

Laupäev 8. juuni 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay Sports

Prantsusmaa skoorib mõlemal poolajal (2.6 @ Coolbet)
Esimesel poolajal üle 1.5 värava (3.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Prantsusmaa lõi kahes esimeses alagrupikohtumises kokku 8 väravat, endale lasti lüüa 1. Türgi on löönud 6 ja neile pole löödud veel ühtegi.
  • Sel aastatuhandel on kohtutud omavahel kolmel korral ning Prantsusmaa on kõik need kohtumised võitnud.
  • Türgi on endale viimase viie kohtumisega lasknud lüüa vaid ühe värava.

Kõige pealt koosseisudest. Türgil on vigastusega hädas nende Celta Vigo keskväljamees Okay Yokoslu, kes tõenäoliselt jätab antud kohtumise vahele. Prantsusmaa poolelt on põhimõtteliselt kõik ässad, keda peatreener on soovinud meeskonnas näha, ka terved ja kohal. Vaid N´Golo Kante ei saa meeskonda vigastuse tõttu aidata.

Meie esimene soovitus oleks, et Prantsusmaa skoorib mõlemal poolajal. Türgi võib küll üritada kaitses iga hinna eest pingutada, kuid kolmiku Giroud, Griezmann ja Mbappe peatamine kõlab üsna uskumatult. Nad on kolme peale löönud Prantsusmaa koondise eest 76 väravat. Seda on rohkem, kui terve Türgi koosseis on oma koondise eest kokku löönud. Leiame, et sellel valikul on proovimiseks piisavalt kõrge koefitsient.

Teise valikuna otsustaksime valiku kasuks, et esimesel poolajal näeme vähemalt kahte väravat. Selle juhtumise tõenäosus ja koefitsiendi väärtus on üsna panustajasõbralik.

Kummagi koondise jaoks ei ole antud kohtumise võitmine hirmtähtis. Kui kaotataksegi punkte, siis tabeliseisu järgi midagi kriitilist ei juhtu. Tõenäoliselt jõuavad just need kaks meeskonda alagrupist edasi. Island võib veel kaarte segada, kuid pigem jäävad nad siiski Türgile alla. See võiks tähendada, et kohtumine tuleb üsna lahtine ja mõlemad meeskonnad üritavad näidata atraktiivset jalgpalli, mille abil kaasa võtta võimalikult palju positiivseid emotsioone juba järgnevateks kohtumisteks.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa skoorib mõlemal poolajal (2.6 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg vähemalt kaks väravat (3.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 62€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds