Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Põhja-Iirimaa ennustusvihjed

Foto: Charles McQuillan/Getty Images

Jalgpalli EM-i valikmängud on täies hoos ning laupäeval peab oma alagrupi teise kohtumise ka Eesti koondis. Vastaseks Põhja-Iirimaa kellele võõrsil kaotati 0:2.

Kuna alagrupist pääseb edasi vaid kaks meeskonda, siis rahulduvad vastased antud kohtumisest vaid võidupunktidega, viigi või kaotuse korral tundub juba üsna ebatõenäoline, et suudetakse edestada ühte suurtest – Hollandit või Saksamaad. Kuid nagu me teame, siis Lilleküla staadionil ei ole kellegil Eesti koondise vastu lihtne mängida ning oodata on kõva lahingut.


Eesti vs. Põhja-Iirimaa

Laupäev 8. juuni 2019
Mäng algab: 19:00
Ülekanne: ETV

Põhja-Iirimaa võit (2.04 @ Coolbet)
Üle 2.5 värava (2.77 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases omavahelises kohtumises suutis Põhja-Iirimaa teha 19 pealelööki Eesti 4 vastu.
  • Kogu Põhja-Iirimaa koondis koondis koosneb vaid Inglismaal ja Šotimaal mängivatest palluritest. Nimekirjas on ka viis tuleval hooajal Premier League´i meest.
  • Viimasest kümnest kodumängust on Eesti koondis võitnud kolm, viigistanud kaks ja kaotanud viis.

Eesti koondist ei saa erinevatel põhjustel antud kohtumises aidata Ragnar Klavan, Henri Anier, Nikita Baranov, Dmitri Kruglov, Ats Purje, Siim Luts, Brent Lepistu ja Ilja Antonov. Üsna pikk nimekiri ning mõne mehe puudumine on Eestile väga suur tagasilöök. Põhja-Iirimaal on kõik eelmise omavahelise kohtumise põhitegijad rivis ning vigastatuid lisandunud ei ole.

Esimesena soovitaks panustada Põhja-Iirimaa võidule. Nad on selles valikgrupis läinud täispangale ning samuti ise välja öelnud, et konkureerimaks Hollandi ja Saksamaaga, tulevad nad Eestit võitma, kõik teised tulemused on täielik pettumus. Kvaliteeti selle juhtumiseks meeskonnas on.

Tegemist on ülitugeva meeskondadega standardolukordades. Jalgpalli statistika portaal on toonud välja, et lausa 25% Põhja-Iirimaa standardolukordadest lõppevad pealelöögiga.

Lisaks on nende eelis Eesti koondise ees füüsiline jõud, agressiivsus ning väga liikuvad ääred. Nagu moodsas jalgpallis tavaks saanud, siis väga palju kasutatakse äärekaitsjaid, kes palliga kõrgemale tõusevad ning seejärel selle karistusalasse toimetavad. See annab neile head võimalused vastase väravale korralik press peale panna. Teiselt poolt, aga jätab rohkem võimalusi kontratega vastu nõelata.

Teise valikuna võtaks, et kohtumises lüüakse üle kahe värava. Sellel on üsna kõrge koefitsient. Usume, et Eesti koondis ei hakka koduväljakul vaid kaitses istuma ning proovib ka ise julgemalt rünnata. Kaotada ei ole enam midagi. See muudab mängu lahtisemaks ning tekitab mõlemale poolele rohkem väravavõimalus.

Meie valikud:

  • Põhja-Iirimaa võit (2.04 @ Coolbet)
  • Üle 2.5 värava (2.77 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds