Jälgi meid

Ennustusvihjed

Portugal vs. Holland ennustusvihjed

Pühapäeval selgub Rahvuste Liiga ajaloo esimene võitja. Finaali on jõudnud Portugal ja Holland. Portugal alistas polfinaalis kodupubliku ees Cristiano Ronaldo kübaratriki toel Šveitsi 3:1. Holland oli omakorda parem lisaaja lahingus Inglismaast samuti tulemusega 3:1.

Finaal leiab aset Portugalis FC Porto kodustaadionil.


Portugal vs. Holland

Pühapäev 9. juuni 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TV6, ETV, TVPlay Sports

Hollandi võit (3.11 @ Coolbet)
Cristiano Ronaldo teenib kollase kaardi (7.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases omavahelises kohtumises võttis Holland 3:0 võidu, tegemist oli sõprusmänguga.
  • Hollandi koondise viimasest neljast väravast on lausa kolm löödud peaga ning need on tulnud nurgalöögi olukordades.
  • Portugal on viimasest kümnest kohtumisest kaotanud vaid ühe.

Kui kõige pealt rääkida natukene poolfinaalidest, siis Portugali koondis peab olema tänulik, et neil on selline mees nagu Cristiano Ronaldo. Šveits domineeris kergelt mängu, tekitas rohkem väravaolukordi, kuid sellegi poolest jäädi skoori järgi üsna kindlalt Portugalile alla. Neil ei olnud Ronaldot, kes suudaks individuaalse meisterlikusega mängu saatust otsustada.

Hollandi poolfinaali mängupilt jättis väga sümpaatse mulje. Korra eksiti kaitseolukorras, millest Inglismaa ka penalti teenis, kuid üldiselt domineeriti mängu üsna kindlalt. Näiteks raamidesse suudeti teha lausa 12 pealelööki Inglismaa 3 vastu.

Kihlveokontorid peavad finaali favoriidiks Portugali ning Hollandi võidu puhul pakutakse koefitsiendiks lausa 3.11. Meie hinnangul tasuks seda kindlasti kasutada. Portugalil on küll koduväljakueelis, kuid taseme poolest on tegemist täiesti võrdsete meeskondadega. Või viimaste kohtumiste põhjal võiks öelda, et Hollandi mängupilt on lausa parem.

Kodumeeskonna puhul tekib küsimus, et kes suudaks pakkuda Ronaldole piisavalt toetust. Portugal tegi poolfinaalis raamidesse vaid kolm lööki, need läksid kõik väravasse ja need olid ka kõik Ronaldo poolt tehtud. Teine ründaja noor Joao Felix oli oma koondise esimeses kohtumises suur pettumus ning ei vedanud kuidagi välja.

Hollandi meeskond on ühtsem ning Koeman on suutnud nad väga nauditavad jalgpalli panna mängima. Lisaks on nende kaitseliin kordades kvaliteetsem, kui Šveitsil ehk nad peaksid Ronaldo ohjeldamisega eeskujulikumalt hakkama saama. Kes normaalaja võitu Hollandile pakkuda ei julge, siis ka valik koos lisaaja ja penaltiseeriaga on väärtusega üle kahe.

Teise pakkumisena prooviksime sellist panust, et Cristiano Ronaldo teenib kollase kaardi. See võiks olla võimalik kahe stsenaariumi puhul. Esiteks frustratsioonist, mida Ronaldo tihti kohtunike suunas saadab ning teiseks värava tähistamisel särgi ära võtmine. Võib kindel olla, et kui Ronaldo lööb kodupubliku ees tähtsa värava, siis särk enam selga ei jää.

Ning kõikidele Cristiano Ronaldo fännidele teadmiseks, et ründeässa kübaratriki juhtumise koefitsiendiks on 30.oo 🙂

Meie valikud:

  •  Hollandi võit (3.11 @ Coolbet)
  •  Cristiano Ronaldo teenib kollase kaardi (7.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 140€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds