Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs. Valgevene ennustusvihjed

Eelmise mänguga MM-valiksarjas punktiarve avanud Eesti jalgpallikoondisel on nüüd võimalus kahe kodumatšiga endale lisa teenida. Neist esimeses võetakse reedel vastu Valgevene. Kas meil õnnestub märtsis Minskis tulnud 2:4 kaotuse eest kätte maksta?


Eesti vs. Valgevene

Reede 8. Oktoober 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: ETV2

Eesti võit (2,40 @ Coolbet)

Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,00 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelnevad üheksa kohtumist on mõlemale toonud neli võitu.
  • Eesti on viimasest 16-st kodumängust teeninud vaid ühe võidu (kolm viiki, 12 kaotust).
  • Valgevene sõidab Tallinnasse viiemängulise kaotusteseeriaga.

Hiliskevadel peetud kohtumises saime kaks korda eduseisu haaramise üle rõõmustada, aga viimase kümne minuti sees tulnud väravad tähendasid lõpuks siiski selget valgevenelaste võitu.

Läks halvasti, kuigi võinuks kindlasti veelgi hullemini minna, kuna koroonaviirus oli koosseisu kõvasti räsinud ja isegi Thomas Häberli ei saanud selle tõttu veel oma ametlikku treeneridebüüti teha.

Nüüd on enne korduskohtumist iroonilisel kombel Valgevene peatreener Georgi Kondratjev haigeks jäänud ega saa Tallinnas omasid juhendada.

Lisaks on külalistel probleeme ka koosseisuga, kuna mitmed esialgu meeskonna nimekirja kaasatud mängijad võeti sealt maha, kuna eelmises liigavoorus tabasid mehi tervisehädad. Täitsa omamoodi huvitav vigastustelaine.

Meil on samuti mõned vigastusprobleemid ja kõige valusam neist on Rauno Sappineni puudumine. Ta on suurepärase hooaja teinud ja vähese mängijate valiku tõttu ei ole Eesti koondises kedagi kerge asendada.

Sappineni puudumine on rünnakule tugev hoop, aga eks Häberli peabki rohkem hoopis vaatama kaitse suunas. Eelmises mängus õnnestus Walesi vastu lõpuks üks nullimäng teha, kuid iga kord ei saa ka jääda lootma Karl Jakob Seina Heina peale.

Valgevenelased on oma viimase kolme kohtumise jooksul kaks korda nulli peale jäänud, kuid need matšid olid grupi favoriitide Tšehhi ja Belgia vastu ning üldjuhul eriti sagedasti meeskond väravata ei lõpeta. See tähendab, et taga peame tegema hea esitus, kui tahame punkte juurde saada.

Esimene panus – Eesti võit. Avakohtumise lõpptulemus ilmselgelt ei kajastanud tegelikku seisu kahe meeskonna vahel. Satsid on võrdse tasemega ja kodueelis on ülioluline. Meile ei ole juba aastaid koduvõite eriti tihti kukkunud, aga valgevenelastele ei meeldi välisreisid. Näiteks on Valgevenele MM-valiksarjas kogunenud 13 järjestikust võõrsilmängude kaotust.

Teine panus – Avapoolaeg lõppeb viigiga. Meeskonnad teavad, et omavahelised kohtumised mängivad väga tähtsat rolli alagrupi viimasest kohast pääsemises. See peaks endaga kaasa tooma üsna kompava ja luurava mängupildi. Alguses ei võeta kindlasti palju riske ja seetõttu tundub vägagi tõenäoline, et esimesed 45 minutit purjetatakse rahulikult viigisadamasse.

Meie valikud:

  • Eesti võit (2,40 @ Coolbet)
  • Avapoolaeg lõppeb viigiga (2,00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds