Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tšiili vs. Peruu ennustusvihjed

Copa America teises poolfinaalis näeme teist väga põhimõttelist vastasseisu kahe naabri Tšiili ja Peruu vahel. Esimene neist on viimastel Copa Americatel olnud ülimalt edukas. Viimased kaks turniiri on nimelt võidetud ning kui saavutatakse võit üle Peruu, siis ollakse juba kolmandat turniiri järjest finaalis.


Tšiili vs. Peruu

Neljapäev 4. juuli 2019
Algab: 03:30
Ülekanne: –

Kokku üle 2.5 värava (2.5 @ Coolbet)
Tšiili võit (1.98 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtuti omavahel eelmise aasta oktoobris sõpruskohtumises. Selle võitis Peruu tulemusega 3:0.
  • Kumbki meeskond pole viimase kahe kohtumise jooksul Copa Americal ühtegi väravat löönud.
  • Kõikidest alagrupist edasipääsenute seast on just Peruu endale kõige rohkem väravaid lasknud lüüa.

Mõlemad meeskonnad suutsid hoolimata autsaideri staatusest enda veerandfinaalist võitjana välja tulla. Eriti ületas ennast Peruu, kes suutis ilma ühegi raami löögita lõpuks penaltiseerias alistada Uruguay.

Enne antud kohtumist ongi kõige suurem küsimärk Peruu rünnak. Nad on turniiril nüüdseks pidanud neli kohtumist ja löönud vaid kolm väravat. Need väravadki tulid kõik ühes ja samas kohtumises nõrga Boliivia vastu. Viimased kaks kohtumist on olnud väga nutused. Nende jooksul on kokku tehtud raamidesse vaid kaks pealelööki.

Tšiili on aga just palliga mängus jätnud väga hea mulje. Seda tehakse enesekindlalt ning kindla visiooniga. Viimases kahes kohtumises ei ole küll suudetud väravaid lüüa, kuid erinevalt Peruust suudetakse vähemalt väravaolukordi tekitada.

Kihlveokontorid ootavad antud kohtumisest väga madalaskoorilist kohtumist, mis on vaadates statistikat ka täiesti arusaadav. Nagu aga öeldakse, siis statistika on suurim vale ning selle pealt ei saa tulevikku ennustada. Selles peitub teatud tõde ning arvame, et hetkel ongi üks sellistest olukordadest, kus peaks panustama just statistika vastu. Ehk siis esimene valik, et kohtumises lüüakse vähemalt kolm väravat, millele pakutakse koefitsienti 2.5.

Teisena arvame, et seekord siiski suudab favoriit selle kohtumise võita. Copa America on pakkunud üsna rohkelt üllatusi, kuid kunagi peavad need ka lõppema. Tšiili on tervikuna parem meeskond ning nende ründemäng on jätnud kõvasti sümpaatsema mulje, kui nende tänastel vastastel. Samuti on neil rohkelt kogemusi, mis omavad tähtsates matšides topeltväärtust.

Meie valikud:

  • Kokku üle 2.5 värava (2.5 @ Coolbet)
  • Tšiili võit (1.98 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds