Jälgi meid

Ennustusvihjed

Anett Kontaveit vs. Heather Watson ennustusvihjed

Hea meel on tõdeda, et mõlemad eestlannad võitsid oma esimesed kohtumised selle aastasel Wimbledonil ning tagasid pääsu teise ringi. Kõige pealt peab oma teise ringi kohtumise Anett Kontaveit, kes läheb vastamisi kodupubliku ees mängiva Heather Watsoniga. Britt asub WTA edetabelis 122. kohal.


Kontaveit vs. Watson

Kolmapäev, 3. juuli 2019
Mäng algab: 15:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Kokku üle 21.5 geimi (2.0 @ Coolbet)
Anett Kontaveit võidab 2:1 (4.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Eestlanna esimese ringi kohtumine kujunes ootamatult raskeks. Paremus üle vastase oli väga selge, kuid rumalad vead ning ebastabiilne mäng muutsid kogu kohtumise kokkuvõttes küllaltki tasavägiseks. Heather Watson alistas samal ajal üsna kindlalt 2:0 maailma edetabeli teise saja mängija.

Tennisistid on omavahel ka mitmetel kordadel kohtunud. Hetkeseisuga on võitude arv viigis, kuid viimase lahingu võitis eestlanna 2:0. Muruväljakul minnakse vastamisi esimest korda.

Kohtumise favoriidiks on kindlasti Anett Kontaveit. Kui ta suudab näidata sama head servi(esimese servi protsent 70%), kui esimeses kohtumises, siis ei tohiks Brititaril erilisi võimalusi olla. Siiski päris ühepoolset kohtumist – mis tasemevahet võrreldes võiks olla loogiline tulemus – ennustada ei julgeks, sest Kontaveit on olnud viimasel ajal äärmiselt ebastabiilne ning suudab ühe matši ajal näidata nii täiesti kohutavat kui ka suurepärast tennist.

Heather Watson on mentaalselt väga tugev tennisist, kes suudab ennast ka rasketes olukordades kokku võtta. Esimese ringi võit andis talle veelgi enesekindlust juurde, sest ta ei olnud pikalt ühtegi kohtumist murul võitnud. Kõige tipuks toetab teda kodupublik.

Seega julgeme arvata, et näeme kohtumist, mis kulgeb mõlema tennisisti jaoks nagu ameerika mäed ning venib lõpuks üle 21.5 geimiliseks. Kõige tõenäolisemaks skooriks võiks olla 2:1 eestlanna võit. Õiglane klassivahe peaks olema eestlanna kasuks 2:0, kuid hetke ebastabiilsuse ja vastase stiili tõttu on raske nii ilusat tulemust oodata.

Meie valikud:

  • Kokku üle 21.5 geimi (2.0 @ Coolbet)
  • Anett Kontaveit võidab 2:1 (4.0@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds