Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaia Kanepi vs. Belinda Bencic ennustusvihjed

Wimbledonis on juba üks Eesti tennisist ehk Anett Kontaveit koha kolmandas ringis kindlustanud. Kas sama suudab ka meie teine reket Kaia Kanepi? Tema vastaseks teises ringis on maailma 13. reket Belinda Bencic. Tegemist on tennisistide esimese omavahelise kohtumisega.


Kanepi vs. Bencic

Neljapäev, 4.juuli 2019
Mäng algab: orienteeruvalt 18:30
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Kokku alla 20.5 geimi (1.89 @ Coolbet)
Bencic geimide händikäp -4.5 (1.87@ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Belinda Bencic alistas esimeses ringis väga kindlalt 2:0 maailma 46. reketi. Šveitslanna näol on tegemist väga talendika sportlasega. Kolm aastat tagasi, kõigest üheksateist aastasena, hoidis ta maailma edetabelis 7. kohta. Bencici parim tulemus suure slämmi turniirilt on US Openi veerandfinaal. Seejuures oli Šveitslanna siis kõigest 17-aastane!

Mängustiili poolest väga tehniline, suurepärase tagantkäega ning teeb mängus keskmiselt väga palju äralööke. Eriti osavaks võib Šveitslannat pidada vastuvõtu geimides, sest ta suudab üsna hõlpsalt haarata vastaselt initsiatiivi ning ise vastast jooksutama hakata. Nii kõrgel tabelikohal asuval tennisistil ei saa just palju puudusi olla.

Kui Kaia Kanepi tahab antud kohtumises mängus püsida, siis kindlasti tuleb tal võrreldes esimese ringi kohtumisega parandada servi ja vähendada lihtvigade arvu. Kohtumises Vögele vastu oli esimese servi protsendiks küllaltki madal 56% ning lihtvigu kogunes lausa ulmelised 61 tükki. Võrdluseks Bencic tegi oma esimese ringi kohtumises vaid 5 lihtviga.

Kahjuks tuleb tõdeda, et meie hinnangul oleks see äärmiselt suur üllatus, kui Bencic ei võidaks antud kohtumist. Tema mängustiil on eestlannale ülimalt ebamugav. Lisaks ei ole Kaia Kanepi kuidagi Wimbledoni muruväljakutega sõbraks saanud ja juba esimene kohtumine, mis oleks pidanud olema pigem vormistamise küsimus, kujunes väga pikaks ja tasavägiseks.

Šveitslanna on Wimbledoni jaoks väga põhjalikult valmistunud ja mänginud lähemal ajal kaasa kahel murukattega turniiril, millest ühes jõudis ka finaali.

Kokkuvõttes on meie panustamisvalikud Belinda Bencicit soosivad. Ennustame talle üsna kindlat võitu, pigem ühepoolses mängus.

Meie valikud:

  • Kokku alla 20.5 geimi (1.89 @ Coolbet)
  • Bencic geimide händikäp -4.5 (1.87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 37€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds