Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham vs. Huddersfield ennustusvihjed

Laupäevases varajases Premier League kohtumises näeme platsil Tottenhami ja Huddersfieldi. Kodumeeskond Tottenham kohtus mäletatavasti alles teisipäeval Meistrite Liiga raames Manchester Cityga. Kohtumine suudeti võita, kuid tõenäoliselt kaotati selleks hooajaks meeskonna parim väravatelööja Harry Kane. Premier League tabelis hoitakse kolmandat kohta. Arvestades, kui tihe on tabeliseis, siis vajatakse hädasti punkte, et kindlustada esineliku kohta. Huddersfield on liiga viimane meeskond.


Tottenham vs. Huddersfield
Laupäev, 13. aprill 2019
Mäng algab:14:30
Ülekanne: TVPlay sports

Esimene poolaeg lüüakse rohkem väravaid (3.0 @ Coolbet)
Tottenhami võit ja mõlemad meeskonnad ei skoori  (1.95 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Tottenham võõral väljakul 2:0.
  • Sel hooajal on Premier League´s vaid üks Tottenhami kohtumine jäänud viiki.
  • Huddersfield on oma kuueteistkümnest võõrsil mängust kaotanud neliteist, viiki mänginud kolm ja võitnud ühe.

Hoolimata tihedast mängugraafikust peab Tottenham selles kohtumises võidu võtma. Uuel kodustaadionil on seni tunnistatud vaid võite ning tabeli viimane küll ei tohiks olla meeskond, kes selle seeria ära rikub. Huddersfield on järjest kaotanud viis kohtumist ning kolmes neist oli kaotuse marginal suurem kui üks värav.

Mauricio Pochettino on üsna raske valiku ees. Ühelt poolt on tegemist kohtumisega, milles saaks mitmele põhitegijale puhkust anda, kuid samas on ääretult tähtis võidupunktid ära napsata. Tõenäoliselt tullakse siiski välja tugevaima võimaliku koosseisuga ning loodetakse mäng juba esimesel poolajal ära teha. Seega valime esimese valikuna, et rohkem väravaid lüüakse esimesel poolajal

Teise valikuna usume, et Tottenham võidab selle kohtumise ja mõlemad meeskonnad ei skoori. Huddersfield on rünnakul mannetu meeskond. Konkurentsitult lüüakse Premier League´s kõige vähem väravaid. 33 mänguga on löödud vaid 19 väravat! Tottenhamile pole suudetud viimasel kolmel korral väravat lüüa. Arvestades Tottenhami kaitse kvaliteeti, siis tõesti ei usu, et külalismeeskond siin mängus värava võiks lüüa. Kui siis ainult läbi õnneliku juhuse.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg lüüakse rohkem väravaid (3.0 @ Coolbet)
  • Tottenhami võit ja mõlemad meeskonnad ei skoori (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds