Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA Playoffide avamängude kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Maailma tugevaimas korvpalliliigas on algamas play-offid. Laupäeva õhtul ja ööl vastu pühapäeva mängitakse ära neli esimest kohtumist. Loe edasi ning leiad ühe 13.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 260€.


Philadelphia 76ers vs. Brooklyn Nets (21:30)

Esimesena asuvad võistlustulle Ida-konverentsi kolmanda kohaga lõpetanud Philadelphia 76ers ja kuuendaks jäänud Brookly Nets. Põhiturniiril kohtusid meeskonnad omavahel neljal korral. Mõlema saldoks jäi kaks võitu.

Play-off on võrreldes põhiturniiriga hoopis midagi muud ning iga mäng on kulla hinnaga. Põhitegijad mängivad suuremaid mänguminuteid kui varem ning kogemused hakkavad mängima suuremat rolli.

Brooklyn Nets tegi küll väga tugeva hooaja teise poole, kuid esimeses mängus Philadelphia koduväljakul neil erilisi võimalusi ei näe. 76ersil on terve NBA peale üks tugevamaid algviisikuid. Embiid – Harris – Butler – Redick – Simmons viisik suudab mängida korraliku kaitset, aga eriti ohtlikud ollakse just rünnakul. Ainukeseks miinuseks võiks pidada mitte just kõige tugevamat pinki.

Netsi mäng sõltub küllaltki palju D´Angelo Russellist. 23-aastane tõusev täht vedas Brooklyni meeskonna üle mitmete aastate play-offi, kuid raske on näha, et nad jõuaksid esimesest ringist kaugemale. Suurepärasel päeval võiks Brooklyn Nets mängida Philadelphiaga võrdselt, kuid seda pigem koduväljakul. Võõral väljakul on see raske ülesanne.

Meie valik: Philadelphia 76ers AH-5.5  (1.92 @ Coolbet)


Toronto Raptors vs. Orlando Magic (00:00)

Täpselt südaöösel kohtuvad ida-konverentsi teine ja seitsmes meeskond. Meeskonnad kohtusid põhiturniiril neljal korral ja mõlema saldoks jäi kaks võitu.

Nagu play-offi esimestes ringides ikka, siis üldjuhul on üks meeskond üsna suur favoriit. Selles paaris on kõik trumbid kindlasti Toronto Raptorsi käes. Orlando Magic peaks olema õnnelik, kui saab nelja võiduni peetavas seerias vähemalt ühe võidu kätte.

Toronto Raptorsist on läbi aastate räägitud meeskonnast, mis teeb põhiturniiril väga korraliku tulemuse, kuid siis play-offis mängib alla oma võimete. See aasta on aga asjaolud teistsugused. Esiteks on vahetunud peatreener ning teiseks on meeskonnas uus staarmängija Kawhi Leonard. Need aastad, kui Lowry ja DeRozan play-offides kõrbesid, on möödas.

Orlando Magic peab tõenäoliselt mängima ilma oma ühe algviisiku mängijata Isaacita, kes on meeskonnale tähtis oma kaitse poolest. Staarmängija ja tiimi vedaja Vucevic arvatavasti mängib, kuid tervisega ei ole ka temal parimad lood.

Toronto Raptorsi kaitse on muljetavaldav. Arvame, et kohe esimeses play-off kohtumises seda ka tõestatakse ja Orlando Magic jäetakse üsna madala skoori peale.

Meie valik: Orlando Magic alla 102.5 punkti ( 1.82 @ Coolbet)


Golden State Warriors vs. Los Angeles Clippers (03:00)

Valitsev NBA meister ning lääne-konverentsi esimesel kohal lõpetanud Warriors läheb esimeses ringis kokku üllatusvõimelise Clippersiga. Põhiturniiri omavaheliste mängude saldo jäi 3:1 Golden State´i kasuks.

Paljud NBA jälgijad sügavad pead, et miks Clippers võitles play-offi koha eest ega lükanud enne hooaja lõppu vabakäiku sisse, et mõni muu meeskond nende koha üle võtaks. Aasta alguses vahetati oma parim mängija Tobias Harris Philadelphiasse ning kõik märgid näitasid, et hakatakse juba uueks hooajaks valmistuma. Seda enam, et teatakse – playoffi esimesest ringist kaugemale ei jõuta.

Nüüd saame lõpuks näha Golden State play-off vormi. Esimeses ringis kindlasti kõike välja ei panda, aga põhiturniiri unisus on tõenäoliselt kadunud.

Usume, et näeme päris suureskoorilist kohtumist. Mõlemad meeskonnad on rünnakul võimekad. Kaitses Clippers ei suuda vastast pidurdada ning Warriors pigem tahab ka selle kohtumise oma tugeva rünnakuga ära otsustada, kaitsega hakatakse vastaseid survestama järgmistes ringides.

Meie valik: Kokku üle 230 punkti (1.9 @ Coolbet)


Denver Nuggets vs. San Antonio Spurs (05:30)

Nba-s parima koduväljaku rekordiga lõpetanud ning lääne-konverentsis teise koha saavutanud Denver Nuggetsi esimese ringi vastane on meeskondlik San Antonio spurs. Põhiturniiril saavutasid mõlemad meeskonnad omavahelistes mängudes kaks võitu.

San Antonio Spurs jõudis küll lääne-konverentsis viimasena play-offi, kuid neid ei tasu kunagi alahinnata. Treener Popovich on suurepärane taktik ning ta propageerib meeskondliku mängu, mis võib play-offis Denverile tõsiselt peavalu valmistada.

Siiski on Denveri näol, nagu mainitud, tegemist põhiturniiri parima meeskonnaga just koduväljakul – 34 võitu ja 7 kaotust. Samad meeskonnad kohtusid ka alles aprilli alguses Denveri koduväljakul, kus Spurs võttis vastu suure ligi kolmekümne punktilise kaotuse.

Spursi peatreener Popovichil võib olla vastase alistamiseks küll geniaalne plaan, kuid selle aastases koosseisus ei ole tal piisavalt vahendeid, et need täide viia. Nuggets peaks koduväljakul võtma kindla võidu.

Meie valik: Denver Nuggets Ah-5.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitisent: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds