Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs Newcastle United ennustusvihjed

Premier League uue vooruga tehakse algust juba reede õhtul. Leicester City on tänu viimastele võitudele tõusnud tabelis juba seitsmendale kohale. Enam kõrgemale neil tõusta ei anna, kuid eesmärk omaette võikski olla selle seitsmenda koha hoidmine. Newcastle veel päris kindlalt ennast tunda ei saa liigasse püsimajäämise koha pealt, kuid tõenäoliselt säilitatakse hooaja lõpuks siiski 14-17 koht.


Leicester vs, Newcastle
Reede, 12. aprill 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Leicesteri võit (1.75 @ Coolbet)
Esimene poolaeg 2-3 väravat (3.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise mängu võitis Leicester 2:0.
  • Leicester City on koduliigas võitnud neli kohtumist järjest.
  • Newcastle on võõrsil võitnud vaid ühe kohtumise neljatestkümnest, kus nad on enne kohtumist autsaiderid.

Mängu üsna kindlaks favoriidiks võib lugeda Leicester Cityt. Leitud on hea rütm, mida tahetakse säilitada. Newcastle on küll üllatusvõimeline meeskond, kuid hooaja lõpus näidatakse üsna mannetuid esitusi, eriti just võõral väljakul. Esimeseks panuseks võtakski valiku, et kodumeeskond võtab sellest kohtumisest võidu. Koefitsient ei ole just kõige ahvatlevam, kuid kohe jõuame ka riskeerivama valikuni.

Nimelt soovitaks teisena valikut, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Leicester City on oma rünnaku hästi käima saanud. Neljas viimases kohtumises on skoori tehtud juba esimesel poolajal. Kuna kodumeeskonnal midagi erilist mängus ei ole, siis ei hakka nad ka tagasi hoidma ja lülituvad julgemalt rünnakule. Loogilise jätkuna lüüakse ka rohkem väravaid, samas lastakse ka endale päris korralikult lüüa. Viimasest kümnest kohtumisest on vaid korra suudetud selja taga nulli hoida.

Newcastlel on ettenäidata täpselt samasugune statistika ehk kümnest üks nullimäng. Samas ise suudetakse samuti tabelikeskmikele korralikult väravaid lüüa. Hiljuti löödi Bournemouthile kaks ja Evertonile kolm.

Meie valikud:

  • Leicesteri võit (1.75 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg 2-3 väravat (3.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 62€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds