Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham vs. Aston Villa ennustusvihjed

Premier League´i esimene mängude voor jätkub põnevate lahingutega. Laupäeva õhtuseks matšiks on Tottenhami ja Aston Villa vaheline mõõduvõtt. Mäletatavasti lõpetas Tottenham eelmise hooaja kõrgel neljandal kohal ning jõudis ka Meistrite Liigas finaali. Aston Villa samal ajal pallis aste madalamal, kuid väga edukalt ning tänavu mängitakse taas kõrgseltskonnas.


Tottenham vs. Aston Villa

Laupäev 10. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne:

Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.0 @ Coolbet)
Üle 11.5 nurgalöögi (2.27 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Tottenhami 2:0 võiduga.
  • Aston Villa võitis kõik oma viis suvist kontrollkohtumist.
  • Eelmisel hooajal oli Tottenham liiga peale paremuselt viies koduväljakumeeskond.

Tottenham alustab esimest täishooaega uuel staadionil. Suvel näidati kõrgetasemelistes sõpruskohtumistes väga sümpaatset jalgpalli. Võidurõõmu saadi tunda näiteks nii üle Real Madridi kui ka Juventuse. Hooaja esimeses kohtumises peab Spurs hakkama saama ilma Sonita, kellel on punase kaardi tõttu mängukeeld.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Taaskord pakutakse antud valikule üsna head koefitsienti. Eile näitas Norwich, et eelmisel aastal madalamas liigas pallinud meeskonnad on võimelised ka kõrgliiga parimate vastu olukordi looma ja väravaid lööma. Usume, et Aston Villa sahistab samuti vähemalt korra Tottenhami väravavõrku.

Eelmine hooaeg näitas, et Aston Villal on väga hea rünnak, aga just kaitses jätavad asjad soovida. Seega eeldaks, et mõlemad meeskonnad skoorivad.

Teine panus – üle 11.5 nurgalöögi. Tottenham hakkab palliga domineerima ja tugevalt vastasmeeskonda survestama. Samas on ka Aston Villa ründava stiiliga ning on võimeline ka Spursi karistusalasse jõudma. See tähendab, et oodata võiks üsna rohkelt nurgalööke. Tottenhami poolelt kindlasti umbes 7-8 ning ka Aston Villa poolt vähemalt neli.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.0 @ Coolbet)
  • Üle 11.5 nurgalöögi (2.27 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 40€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds