Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Chelsea ennustusvihjed

Premier League´s lähevad juba esimeses voorus vastamisi kaks suure kuuiku klubi. Old Traffordil kohtuvad Manchester United ja Chelsea. Hooaja avamängud on viimastel aastatel olnud Manchester Unitedi jaoks väga edukad, kas nii läheb ka tänavu?


Manu vs. Chelsea

Pühapäev 11. august 2019
Algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Esimesel poolajal üle 1.5 värava (2.9 @ Coolbet)
Harry Maguire teenib hoiatuskaardi (5.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline vastasseis Old Traffordil lõppes 1:1 viigiga.
  • Chelsea pole võõral väljakul suutnud kuus kohtumist järjest Manchester Unitedit alistada.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest Old Traffordil on Manu teinud skoori neljas, Chelsea kolmes.

Chelsea peatreeneriks on teatavasti klubi legend Frank Lampard ning väga huvitav saab olema näha, kuidas Londoni klubi tema käe all mängib. Eelmisel hooajal juhendas endine keskväljamees Derby Countyt ning väga lähedal oldi ka Premier League´i tõusmisele.

Mõtteainet värskel peatreeneril jätkub. Vigastustega on eemal nii Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Reece James kui ka Rudiger. Lisaks lahkus meeskonnast kaitsja David Luiz. Suvistest täiendustest rääkides ei saa mainimata jätta Christian Pulisicit, kes sõpruskohtumistes juba ka skoorinud.

Manchester United on võrreldes eelmise hooajaga enim teinud vangerdusi kaitseliinis. Sealt leiame nüüd endise Leicesteri keskkaitsja Harry Maguire ja noore talendi Wan-Bissaka.

Punased Kuradid ei kaotanud suve jooksul mitte ühtegi kontrollkohtumist. Skoorimise eest hoolitses enim Rashford. Ka Chelsea suvi oli üsna võidukas, seitsmest kohtumisest võideti neli.

Skoorimisega ei tohiks kummalgi meeskonnal probleem tekkida, küll aga kaitses. Harry Maguire on Manchester Unitedi jaoks suurepärane täiendus, kuid üleöö ta Unitedi eelmise hooaja kaitseprobleeme ei lahenda ning vajab meeskonda sulandumiseks aega. Samuti on küsimärk Chelsea kaitse, kust puuduvad Rudiger ja Luiz.

Vaadates panustamisvalikuid, mis ennustavad küllaltki resultatiivset kohtumist, siis jääb silma üsna magus koefitsient stsenaariumile, et esimese poolajal lüüakse üle 1.5 värava.

Teisena võtaks natukene huvitavama ja veel magusama koefitsiendiga valiku, et Manchester Unitedi uus täiendus Harry Maguire teenib kohe esimeses kohtumises hoiatuskaardi. Inglane teenib keskmiselt üsna palju kollaseid kaarte ning uue koduklubi eest koduväljakul mängides on mees kindlasti ülimalt tahtmist täis. Sellises olukorras hoiatuskaardi teenimine võitluslikus kohtumises ei oleks üldse üllatuslik.

Meie valikud:

  • Esimesel poolajal üle 1.5 värava (2.9 @ Coolbet)
  • Harry Maguire teenib hoiatuskaardi (5.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds