Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Tartu Tammeka ennustusvihjed

Koduse Premium Liiga teine meeskond FC Flora(Levadiast kaks mängu vähem peetud) võtab koduväljakul vastu Tartu Tammeka, kelle hooaeg ei suju just kõige helgemalt. Kui Tallinna klubi tõuseb võidu korral taas liiga liidriks, siis Tammeka leiame kuuendalt tabelirealt.


Flora vs. Tammeka

Reede 9. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: Soccernet.ee

Kokku üle 4.5 värava (2.7 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • FC Flora on võitnud lausa viimased kümme omavahelist kohtumist.
  • Tammeka on viimasest kaheksat Meistriliiga kohtumisest kaotanud vaid ühe.
  • Flora on kümne koduväljaku kohtumisega löönud 33 väravat, seda on nelja võrra rohkem, kui Tammeka terve hooajaga siiamaani.

FC Flora on saanud viimasel ajal Euroopas väga tugevaid mänge. Nüüd oleneb antud mängu tulemus sellest, et kui hästi suudetakse jälle koduliigale ümber orienteeruda. Võidus ei tohiks Tammeka üle erilist küsimust olla. Kuid kui kindlalt see tuleb?

Meie hinnangul on üsna hea väärtus panusel, et kohtumises lüüakse lausa üle 4.5 värava. Floral on peale Eintrachtiga ja Itaalia klubiga sõpruskohtumist olnud viis vaba päeva. Mängijad on värsked ja kõik teavad, kui tähtis on nüüd koduliigas punktiskoori kasvatamine.

Kui vaadata omavaheliste kohtumiste arhiivi, siis jääb silma huvitav muster, et viimased kümme aastat on vähemalt ühes omavahelises kohtumises hooaja jooksul viis või rohkem väravat löödud.

Teise panusena valime, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Tõenäoliselt esimesel poolajal suudab Tammeka veel võitluse pealt kuidagi mängus püsida, kuid teisel poolajal saab Flora parem füüsis maksvusele ja ka väravaid hakkab rohkem tulema.

Flora koduliiga kohtumiste üldine tendents on samuti selline, et tabeli teise poole meeskondade vastu skooritakse rohkem just mängu teisel kolmveerandtunnil. Tasub proovida.

Meie valikud:

  • Kokku üle 4.5 värava (2.7 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds