Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham vs. Arsenal ennustusvihjed

Premier League´i graafik on hetkel üsna tihe ja juba laupäeval alustatakse taas mängudega. Kohe vooru esimene kohtumine on tõeline maiuspala, kus kohtuvad kaks esineliku meeskonda. Viimastes voorudes põrunud Tottenham ja viimastes voorudes põrutanud Arsenal. Tõenäoliselt kumbki klubi tiitliheitlusesse ei tõuse, kuid punktilisa vajatakse eelkõige järgmise hooaja Meistrite Liiga kohtade kindlustamiseks. Manchester United ja Chelsea hingavad kuklasse ja on libastujate vigu kiired ära kasutama.


Tottenham vs. Arsenal
Laupäev, 3. märts 2019
Mäng algab: 14:30
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Tottenham skoorib mõlemal poolajal 2.7 @ Coolbet
Tottenham üle 1.5 värava @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise mängu võitis Tottenham 2:0. Viimase Premier League´i omavahelise kohtumise aga Arsenal 4:2.
  • Tottenham on kaotanud järjest kaks kohtumist, kuid koduväljakul on oldud võidukad kolm kohtumist järjest(PL).
  • Aubamayeng ja Lacazette on kahe peale löönud 28 väravat. Kane ja Son 26.

Selles intrigeerivas vastasseisus näeme favoriidina kodumeeskonda, kuid riskide hajutamiseks soovitaksime valikuid Tottenhami väravatele mitte võidule.

Seda eelkõige Arsenali kehvapoolse kaitseliini tõttu. See kaitseliin on suutnud viimase kümne võõrsil mängu jooksul vaid kaks korda vastase nulli peal hoida. Arvestades Tottenhami ründevõimekust, siis võib kindel olla, et Arsenal peab oma väravast palli välja võtma rohkem kui korra.

Lisaks on Arsenal lihtsalt halb võõrsil mängiv meeskond. Kui vaid kodumängude arvestudes ollakse Liverpooliga ühe pulga peal ehk esikolmikus, siis ainult võõrsil mängude arvestuses ollakse alles kaheksandal kohal. Väravaid on löödud vähem, kui endale lastud lüüa.

Tottenham on viimase kümne koduväljaku kohtumisega löönud keskmiselt täpselt kaks väravat mängu kohta. Kahekümne mängu jooksul on vaid kaks korda nulli peale jäädud. Ehk väga-väga suure tõenäosusega näeme väravaid ja eelkõige Tottenham Hot Spuri poolt.

Meie valikud:

  • Tottenham skoorib mõlemal poolajal (2.7 @ Coolbet)
  • Tottenham üle 1.5 värava (1.82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds