Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroopa supermeeskondade kombo

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Laupäeval on võistlustules mitmed Euroopa suurliigad ja seekord keskendumegi Premier League´le, Bundesligale ja Laligale. Loe edasi ning leiad ühe 9.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 180€.


Manchester United vs. Southampton (17:00)

Manu hoiab Inglise kõrgliigas viiendat kohta, neljandal kohal asetsevast Arsenalist üks punkt taga, samas edestatakse ühe mängu vähem pidanud Chelseat vaid kahe punktiga. Southamptoni leiame seitsmeteistkümnendalt tabelirealt ehk esimene klubi, mis hetkeseisuga pääseks madalamasse liigasse kukkumisest. Seis on kriitiline – lähim ohustaja vaid kahe punkti kaugusel. Juba tabeliseisust saame järeldada, et Manu ainsaks eesmärgiks saab olla kolme punkti noppimine ja Southampton on rahul kõigega peale kaotuse.

See kõik võiks tähendada, et suuremat väravatesadu me selles kohtumises nägema ei saa. Southampton tuleb kindla plaaniga võimalikult kaua oma värav puutumatuna hoida ja keskenduvad eelkõige kontrarünnakutele. Manchester United hakkab kindlasti kohtumist domineerima ja omavad rohkem väravavõimalusi, kuid esimene poolaeg tuleb kõikide eelduste kohaselt pigem vaikne. Nii lisamegi kombosse valiku, et esimesel poolajal lüüakse kahe peale kokku alla kahe värava. Hea pakkumine võiks olla ka poolaja tulemus 1:0.

Meie valik: Esimene poolaeg alla 2 värava (1.5 @ Coolbet)


Borussia Mönchengladbach vs. Müncheni Bayern (19:30)

Bundesligas kohtuvad vastavalt tabeli kolmas ja teine meeskond. Enne kohtumist räägitakse kõige rohkem mõlema meeskonna räsitud koosseisudest. Nimelt on meeskondade peale lausa kahekümne jalgpalluri osalemine küsitav. Kuna kohtumine on äärmiselt suure kaaluga, siis on kindel, et vähemalt pooled neist siiski tõmbavad dressi selga.

Tulemas on selline kohtumine, kus kumbki kõrges mängus osalev meeskond ei saa tagasi hoida ja peavad väga julgelt otsima väravat. Statistilise plaanis tehakse samuti ilma just resultatiivsuse osas. Nii on Bayern Bundesliga suurim väravalööja võõral väljakul, kui ka enim avaväravaid löönud meeskond.

Kui jalgpallisõber tahab väravaid näha, siis tasub Borussia Mönchengladbachi mänge vaadata. Kui nad ise palju väravaid ei löö, siis nad vähemalt lasevad endale palju väravaid lüüa. Nii on näiteks viimase kümne kodukohtumise keskmine väravatehulk ühe mängu kohta lausa 3.3. Pakume, et ka seekordne matš ei paku väravate poolest pettumust ning näeme vähemalt nelja väravat. Parimaks pakkumiseks võiks olla Bayerni 3:1 võit.

Meie valik: Kokku üle 3.5 värava (2.35 @ Coolbet)


Real Madrid vs. Barcelona (21:45)

Barcelona juhib LaLigat üsna kindlalt seitsme punktiga Atletico Madridi ees. Real Madrid suutis hiljuti kaotada koduväljakul Gironale ja nii langeti kolmandale kohale, Barcelonast jäädakse maha üheksa punktiga.  Teatavasti kohtusid need kaks meeskonda ka veebruari kuus Copa Del Rey raames kahel korral. Barcelona domineeris seda vastasseisu üsna tugevalt teenides koduväljakul viigi ja võõral väljakul 3:0 võidu.

Raske on näha, millise motiveeritusega Real Madrid kohtumisele tuleb. Ühelt poolt tahetakse viimase kodukohtumise häbi sama vastase vastu maha pesta, kuid kindlasti mõeldakse juba teisipäevasele väga tähtsale Meistrite Liiga kohtumisele, kus Real Madridi jaoks on palju rohkem mängus.

Barcelona tuleval nädalal Meistrite Liigas ei mängi ning järgmiseks kohtumiseks on hoopis sõpruskohtumine Girona vastu. See tähendab, et Kataloonia klubi kedagi hoidma ei hakka ning minnakse kolme punkti võtma. See oleks juba väga-väga tugev avaldus LaLiga tiitili võitmiseks ja Barcelona mängijad teevad kõik, et see ka juhtuks.

Meie valik: Barcelona võit (2.55 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 9.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 180€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds