Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham vs. Arsenal ennustusvihjed

Pühapäeval mängitakse Inglismaa kõrgliigas Põhja-Londoni derbi. Kas liidermeeskond Arsenal suudab võtta ülimagusad kolm punkti või on Tottenhamil omad plaanid?


Tottenham vs. Arsenal

Pühapäev, 15. jaanuar 2023
Algab: 18.30
Ülekanne: Viaplay

Arsenali võit (2.27 @ Coolbet)

Arsenal üle 2.5 kaardi (1.92 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tottenhami osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.6 väravat, mis on terve liiga peale teine näitaja.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Arsenali 3:1 võiduga.
  • Arsenal on sel hooajal koduliigas võõral väljakul kaotanud vaid ühe kohtumise. Manchester Unitedile.

Tottenhami senine hooaeg on olnud kergemat sorti pettumus. Alustati küll kenasti, kuid seejärel on olnud kõvasti ebastabiilsust. Viies positsioon tabelis ei ole midagi hullu, kuid siiski oleks neilt oodanud rohkem vastupanu liidermeeskondadele.

Arsenal kaotas viimases kohtumises kolmandat korda sel hooajal punkte, kui viigistati Newcastlega. Siiski tuleb nende esitust kiita, sest selgelt oldi parem meeskond platsil. Kõiki mänge ei saagi võita.

Kui meenutada kahe meeskonna esimest omavahelist kohtumist sel hooajal, siis Tottenhamil eriti võimalust ei olnud. Arsenali mängumootor oli üsna pidurdamatu. Lisaks sellele teenis Tottenham teise poolaja keskel ka punase kaardi.

Koduväljakul ootaks Tottenhamilt suuremat vastupanu. Samas Conte meeskonna esitused on sel hooajal olnud ühed kõige raskemini ette ennustatavad.

Esimene panus – Arsenali võit. Kui hooaja alguses tundus Tottenham koduväljakul päris kindel, siis viimase viie vooruga on kodus teenitud kuus punkti. Kaotatud on Aston Villale, Liverpoolile ja Newcastlele.

Arsenal on sel hooajal mängupildi poolest väga nauditav meeskond ja üldjuhul väravavõimaluste loomisega hätta ei jää. Jõutud on sellisele tasemele, et julgeks võitu ennustada ka Tottenhami vastu võõral väljakul.

Teine panus – Arsenal üle 2.5 hoiatuskaardi. Ootamatu liidermeeskonnana on neil peal päris suured pinged. Viimases voorus kaotati punkte ja kui seekord peaks ka mänguseis minema pingeliseks, siis võib kergelt juhtuda, et mängijad hakkavad üle tahtma ning teatud olukordadesse liiga jõuliselt minema.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (2.27 @ Coolbet)
  • Arsenal üle 2.5 hoiatuskaardi (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 113€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds