Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Manchester City ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas leiab laupäeval aset üks hooaja oodatumaid vastasseise ehk punktide eest asuvad võitlema Manchester United ja Manchester City. Kumb meeskond võidab või lepitakse viiki?


Man.United vs. Man.City

Laupäev, 14. jaanuar 2023
Algab: 14.30
Ülekanne: Viaplay

Väravate arv üle 3.5 (2.85 @ Coolbet)

Kaarte kokku üle 4.5 (2.02 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester United on kaheksa kodukohtumisega lasknud endale lüüa vaid neli väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester City 6:3 võiduga.
  • Manchester City osalusega kohtumistes lüüakse terve liiga peale kõige rohkem väravaid – keskmiselt 3.6 mängu kohta.

Manchester United tuleb kohtumisele päris hea momentumi pealt. Peale MM-pausi on kõik õnnestunud ning järjest on nopitud juba kuus võitu. Tõsi, vastased pole olnud ka kõige tugevamad.

City on siiski viimasel ajal mõnel korral libastunud. Viigipunkt Evertoni vastu ning liigakarikast langemine kaotuse tõttu Southamptonile pole just toredad tulemused.

Viimased omavahelised tulemused on aga City jaoks väga toredad. Nimelt on just nemad võitnud kolm viimast vastasseisu ning skoorid on olnud vastavalt 2:0; 4:1 ja 6:3. Mäletatavasti skooris Haaland viimases ka kübaratriki.

Kuigi tahaks uskuda, et Manchester United suudab Old Traffordil anda kõva lahingu, siis võitjaks ennustaks nende linnarivaali Cityt. Paberil kahte meeskonda võrreldes on lihtsalt raske näha, et City ei realiseeri oma paremust. Samas tuleb ära mainida ka tavapärane klišee – pall on ümmargune.

Esimene panus – väravate arv üle 3.5. Kuigi kõik loogikareeglid ütlevad, et antud kohtumises lüüakse kokku 2-3 väravat, siis nende kahe meeskonna omavahelistes kohtumistes tavaliselt loogika ei tööta. Skoori tehakse ootamatult palju. Üllataval kombel on viimases neljas omavahelises kohtumises kõikides skoor avatud juba esimese kümne minuti jooksul.

Teine panus – kaarte kokku üle 4.5. Kuigi derbid on Inglismaal viimasel ajal kuidagi pehmemaks muutunud, siis tahaks ennustada, et antud kohtumises näitavad meeskonnad iseloomu ja näeme tulist heitlust. Ning tulisest heitlusest ei puudu üldjuhul kergemat või suuremat sorti kähmlused ja vastasmängijate töötlemine.

Meie valikud:

  • Väravate arv üle 3.5 (2.85 @ Coolbet)
  • Kaarte kokku üle 4.5 (2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds