Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs Manchester United ennustusvihjed

Pühapäevane mängudepäev pakub meile fantastilise vastasseisu. Heas hoos Tottenham võõrustab näiliselt veel paremas hoos olevat Manchester Unitedit.

Lõpuks on saabunud tõetund, kas Ole Gunnar Solskjaer on tõesti suutnud Manchester Unitedi uue peatreenerina meeskonnas imelise muutumise läbi teha. Viimased viis kohtumist on küll võidetud, kuid nende hulgas ei ole olnud mitte ühtegi esikümne meeskonda.


Tottenham vs. Man.United
Pühapäev, 13. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Tottenham Hotspur AH-1 (2.89 @ Coolbet)
Tottenham võidab poolaja ja kogu mängu (3.4@ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Tottenhami ükski Premier League´i kohtumine pole sel hooajal jäänud viiki.
  • Manchester United on peale peatreeneri vahetust löönud mängus keskmiselt 3.5 väravat.
  • Viimases 8-s omavahelises kohtumises on võidu võtnud kodumeeskond lausa 7-l korral.

Mängu üsna kindlaks favoriidiks võiks pidada kodumeeskonda. Manchester Unitedi viimaste nädalate edu on eelkõige olnud uue peatreeneri tulekuga seotud hetkeline ekstra motivatsioon. Kardinaalsemaid muudatusi paremuse suunas ei ole nii lühikese ajaga lihtsalt võimalik teha.

Tottenham on hetke kuumim meeskond Liverpooli kõrval. Viimase viie mängu arvestudes nad ka juhivad liigat ja on sealjuures löönud jällegi liiga parimana 16 väravat. Suurimaks eeliseks võrreldes Manchester Unitediga võib lugeda kvaliteetsemat kaitseliini. United ei ole näiteks sel hooajal liigamängudes suutnud vastast kordagi hoida kaks mängu järjest nulli peal.

Tundub, et Unitedi klubi on Tottenhamile ka üsna mugav vastane. Viimases kolmes omavahelises kohtumises on Spurs koduväljakul võtnud kindlad võidud ja lasknud endale lüüa vaid ühe värava.

Tottenhami peatreeneril Mauricio Pochettinol on ekstramotivatsioon seekordse vastase alistamiseks. Nimelt seostatakse teda väga tihedalt Manchester Unitediga ja mis oleks veel parem viis tööintervjuu edukaks läbimiseks, kui üks korralik esitus ja võit antud meeskonna vastu.

Meie valikud:

  •  Tottenahm Hotspur AH-1 (2.89 @ Coolbet)
  •  Tottenham võidab poolaja ja kogu mängu (3.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga Tottenhami poolaja ning mängu võidu peale panustades tasku tervelt 64€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds