Jälgi meid

Ennustusvihjed

Atlanta Hawks vs Milwaukee Bucks ennustusvihjed

Pühapäeva õhtul on taas põhjust lülitada telekas kanal12 peale. Ida-konverentis sõidab hetke teine meeskond külla Atlanta Hawksile.

Giannis Antetokounmpo, kes nimetati hiljuti maailma paremuselt kolmandaks atleediks, jättis küll viimase kohtumise vahele, kuid kõigi eelduste kohaselt jookseb selles mängus Bucksi eesti platsile.

Atlanta Hawksi huvitava mängustiiliga rookiet Trae Youngi näeme ka kindlasti, kuid üks põhiline skoorija Ken Bazemore jätab hüppeliigese tõttu kohtumise vahele.


Atlanta Hawks vs. Milwaukee Bucks
Pühapäev, 13. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Kokku üle 232 punkti 1.97 @ Coolbet
Atlanta Hawks AH+6 esimene poolaeg 1.85 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimases omavahelises kohtumises viskas Bucks ulmelised 144 punkti.
  • Milwaukee Bucks on võitnud viimased 5 omavahelist kohtumist.
  • Atlanta Hawks tabab kolmeseid 33.5%, mis on liigas tagantpoolt kolmas tulemus.

Atlanta on koduväljakul üle ootuste hästi mänginud. Viimasest viiest kohtumisest on võidetud neli ja üllatuslikult alistati ka üks nba tugevaimaid klubisid Denver Nuggets. Kui John Collins ja Trae Young suudavad natukenegi üle keskmise mängu näidata, siis tuleb Bucksil tõsine tööpäev.

Oodata võiks sarnaselt viimasele omavahelisele kohtumisele väga punktirohket kohtumist. Viimati viskas Hawks koduväljakul alla 100 punkti novembri kuus ja peale seda on kaheksa kohtumist peetud. Bucksi taolise meeskonna vastu ollakse sunnitud ka rohkem riske võtma ning vastast rohkem kolmepunktivisetega üllatama.

Bucks on oma keskmise punktisaagiga 117.2 punktiga nba paremuselt teine meeskond. Arvestades, kui kiiret mängu armastab Atlanta Hawks, siis see annab hea võimaluse ka Milwaukee meeskonnale üle oma keskmise visata.

Kokkuvõttes võib öelda, et kui Hawksil on hea päev, siis nad suudavad koduväljakul kõikide meeskondadega võrdselt mängida ning Bucksi võit ei olegi nii kindel, kui paberil tundub.

Meie valikud:

  •  Kokku üle 132 punkti( 1.97 @ Coolbet)
  • Atlanta hawks 1 poolaeg AH+6 (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds