Ennustusvihjed

Chelsea vs Newcastle ennustusvihjed

Premier League´i mängudepäeva lõpetab Meistrite Liiga koha eest võitlev Chelsea ja liigasse püsima jääda üritav Newcastle United.

Kui Londoni klubi on võitnud liigas viimasest kolmest kohtumisest kaks, siis Newcastle võidurõõmud jäävad küllaltki kaugesse aega. Hooaja esimene omavaheline mäng pakkus nii penaltit kui ka omaväravat. Chelsea võitis selle dramaatilise kohtumise lõpuminutitel 2:1 ning ka seekordsest matšist on oodata sama põnevat vaatemängu.

Statistikanurk

• Eden Hazard on osaline täpselt pooltes Chelsea väravates.
  • 14st viimasest Newcastle kohtumisest on vaid kolmes löödud üle 2 värava.
  • Chelsea on Premier Leagues koduväljakul 26 aasta jooksul Newcastlele kaotanud vaid ühe korra!

Chelsea on Liverpooli kõrval ainuke meeskond, kes pole poolajapausiks kordagi kaotusseisus olnud ja pooltel kordadel on selleks ajaks ise suudetud eduseis haarata. Newcastle on aga äärmiselt ebamugav vastane ja eriti naudivad nad kaitsega vastase lämmatamist. Seda nägime ka esimeses omavahelises kohtumises.

Rafael Benitez on peatreenerina tõeline taktik. Tal ei ole küll kasutada eriti muljetavaldav koosseis, kuid kaitset on ta suutnud need mehed mängima panna. Newcastlele on löödud näiteks vähem väravaid kui Manchester Unitedile või Arsenalile. Usume ka seekord nende motivatsiooni bussi parkida ning võtame panuse, et Chelsea ei löö esimesel poolajal väravat.

Tihtipeale makstakse tugeva kaitse nimel lõivu hoiatuskaartide näol. Eriti kui vastas on tehniliselt nii osavad mängijad nagu Chelseas. Viimases omavahelises kohtumises teenisid ainuüksi Newcastle mängijad kolm kollast kaarti. Sarnast tulemust on oodata ka seekord.

Meie valikud:

• Chelsea ei skoori esimesel poolajal (2.9 @ Coolbet)
  • Hoiatuskaarte üle 3.5 kokku (2.65@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga Chelsea esimesel poolajal mitte skoorimisele panustades tasku tervelt 58€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.