Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs. Londoni Arsenal ennustusvihjed

Inglise kõrgliiga pakub 35. mänguvoorus Põhja-Londoni Derbi. Hooaja lõpuni on jäänud mängida veel neli vooru ja antud kohtumises on mõlemal meeskonnal vaja hädasti punktilisa, et järgmiseks hooajaks teenida koht madalamas eurosarjas.


Tottenham vs. Arsenal

Pühapäev 12. Juuli 2020
Algab: 18:30
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku üle 5.5 hoiatuskaardi (2.65 @ Coolbet)

Arsenal skoorib mõlemal poolajal (3.6 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on jäänud viiki. Vastavalt 1:1 ja 2:2.
  • Viimases viies Arsenali võõrsil kohtumises on löödud värav peale 85. minutit.
  • Tottenhami osalusega kohtumistes lüüakse keskmiselt 2.8 väravat ning Arsenali sama näitaja on 2.7.

Tottenham tegi viimases voorus väga hädise 0:0 viigi Bournemouthiga. Tegemist oli esimese kohtumisega alates 2007. aastast, kus Jose Mourinho juhendatav meeskond ei suutnud Premier League´s teha mitte ühtegi pealelööki raamidesse.

Arsenali viimane kohtumine Leicester Cityga jäi samuti viiki ja seda numbritega 1:1. Punktikaotus tähendas Arteta hoolealustele, et helesinine unistus Meistrite Liigast on lõplikult kustumas.

Kodumeeskonna poolelt peab mängukeelu tõttu kohtumise vahele jätma Eric Dier, põhitegijatest on küsitav ka Dele Alli osalemine.

Külalismeeskonnal on puudujaid rohkem – Eddie Nketiah, Mezut Özil, Matteo Guendouzi, Bernd Leno, Calum Chambers, Pablo Mari ja Gabriel Martinelli.

Kuna praeguses hooaja staadiumis võivad mängude lõpptulemused olla üsna üllatavad ning antud kohtumises on tegemist küllaltki ebastabiilseid esitusi pakkuvate meeskondadega, siis hoidume lõpptulemuse ennustamist ja pöördume alternatiivsete valikute juurde.

Esimene panus – kokku üle 5.5 hoiatuskaardi. Kuus hoiatuskaarti ühes kohtumises on väga kõrge näitaja, kuid praeguses vastasseisus on selle juhtumise tõenäosus ja koefitsiendi väärtus üsna panustajasõbralik. Just Arsenal ja Tottenham on terve liiga peale kõige enam kollaseid kaarte kogunud meeskonnad. Punaste kaartide arvestuses ollakse ka üsna esirinnas.

Viimase kahe omavahelise kohtumise jooksul on meeskonnad kokku võtnud 14 hoiatuskaarti ehk keskmiselt 7 kaarti mängu kohta. Umbes sarnast tulemust võiks oodata ka täna. Tottenhami leeris on pinged üsna suured ja tõenäoliselt hakkab see ka platsil peegelduma. Arsenal on lihtsalt väga robustselt mängiv meeskond. Ära ei maksa unustada ka fakti, et tegemist on 200-nda Põhja-Londoni Derbiga, mis on võistkondade mängijatele ja poolehoidjatele äärmiselt suure tähendusega.

Teine panus – Arsenal skoorib mõlemal poolajal. Londoni punaste esitused on jätnud sümpaatsema mulje ning kui eeldada, et emb-kumb meeskond selles kohtumises väravaid hakkab lööma, siis on selleks pooleks pigem Arsenal. Nad on viimases kolmes võõrsil kohtumises suutnud mõlemal poolajal skoori teha. Arvestades Tottenhami teatavaid probleeme kaitseliinis, siis ei oleks Arsenali positiivse seeria jätkumine sugugi võimatu.

Meie valikud:

  • Kokku üle 5.5 hoiatuskaardi (2.65 @ Coolbet)
  • Arsenal skoorib mõlemal poolajal (3.6 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 72€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds