Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Paide Linnameeskond ennustusvihjed

premium liiga

Premium Liiga 12. voorus kohtuvad omavahel FC Flora ja Paide meeskond. Kodune meistriliiga on voor-vooru järel pakkumas üllatavaid tulemusi ning see loob ka panustajatele häid võimalusi enda intuitsiooni katsetada.


FC Flora vs. Paide

Laupäev 11. Juuli 2020
Algab: 16:00
Ülekanne: ETV2

Flora võit (1.65 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (2.25 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Flora 3:1 võiduga.
  • FC Flora on kuue kodukohtumisega kokku lasknud endale lüüa vaid kaks väravat.
  • Paide Linnameeskond on võitnud kõik kohtumised, kus nad on poolajapausile suundunud eduseisul.

Esmalt meenutame viimast vooru, kus mõlemad meeskonnad said üllatuskaotused.

Eriti üllatav oli Flora 1:2 kaotus Viljandi Tulevikule. Pealinnaklubi ründaja Rauno Sappinen leidis kaotusele kolm suuremat põhjust. Esiteks karikamängu järgne väsimus ja tihe mängugraafik. Teiseks Viljandi ülikõrge motivatsioon ja võitluslikkus. Kolmandaks olukordade kehva realiseerimine.

Paide kaotas võõral väljakul 0:1 Narva Transile. Esimesel poolajal ei saanud Paide oma mängumootorit kuidagi käima ning eelkõige jäädi hätta keskväljal. Enamik olukordi loodi läbi parema ääre ning see ka töötas, kuid värava löömiseks jäi sellest puudu.

Kui Floral vigastutega probleeme ei ole, siis Paide tuleb A. Le Coq Arenale ilma kolme olulise mängijata. Eemale jäävad nii Muhammed Sanneh, Bruno Caprioli kui ka Siim Luts. See tähendab, et tõenäoliselt mängib tavapärane vasakkaitsja Karl Mööl sarnaselt viimasele kohtumisele paremal äärel ning vasak äär kannatab tõsiselt, sest sealt puudub ka Luts.

Hobi korras ilmavaatlejad on kursis, et kõigi eelduste kohaselt tabab laupäeval Eestimaad tormiline ilm, mis toob endaga kaasa tugeva tuule ja vihmasajud. Selliseid ilmastikuolusid ei maksa panustamise suhtes alahinnata. Vihm ja tormituuled toovad mängukvaliteeti alla ning soosivad robustsemat jalgpalli, mis üldjuhul endaga nii palju väravaid kaasa ei too.

Esimene panus – Flora võit. Kui tavaolukorras võiks nende meeskondade jõuvahekorrad olla kuskil 70-30 Flora kasuks, siis antud kohtumises julgeks öelda, et see on lausa 80-20. Flora koduväljak, Paide võtmemängijate vigastused ja pealinnaklubi eelmise vooru üllatuskaotus Viljandile on märksõnad, mis asetavad valitseva meistri kohtumise kindlaks favoriidiks.

Narva tõestas viimases kohtumises, et mis juhtub Paide mänguga, kui nad kaotavad keskvälja üle kontrolli. Rünnak jääb hambutuks ning olukordi ei teki. Nagu Tarmo Rüütlile meeldib tihti meeskondi iseloomustada – meeskond on võimeline üllatama, kuid puudub klass, et stabiilselt vastaseid võita. Kahtlemata on Paidel olemas klass, et liiga nõrgemaid meeskondi stabiilselt üle mängida, kuid hetkeseisus Flora vastu viik välja pigistada, oleks selge eneseületus.

Paide mängib küll Eesti liiga mõttes head jalgpalli ning võitleb esikolmiku kohtade eest, kuid Flora mängupilt on kohaliku liiga mõistes ülekaalukalt parim. Oleme hinnangul, et Flora peale panustamine antud kohtumises on kui maast leitud raha.

Teine panus – Kokku alla 2.5 värava. Üsna kehvad ilmastikuolud, Paide plaan võimalikult distsiplineeritult kaitsest lähtuvalt mängida ning Flora kerge väsimus võiksid olla põhjused, miks kohtumine kujuneb pigem madalaskooriliseks kui suureskooriliseks.

Lõppskoori ennustus – Flora 2:0 Paide Linnameeskond.

Meie valikud:

  • Flora võit (1.65 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds