Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Southampton ennustusvihjed

Esmaspäeval leiab aset vaid üks Premier League´i kohtumine. Kuulsal Old Traffordil lähevad vastamisi kodumeeskond Manchester United ja külalised lõunast ehk Southampton. Loetud voorud tagasi suutis Southamtpon ühe Manchesteri klubi skalbi võtta. Kas sama juhtub ka Unitediga?


Man.United vs. Southampton

Esmaspäev 13. Juuli 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.96 @ Coolbet)

Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.1 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes 1:1 viigiga.
  • Manchester United pole kõikide liigade peale juba 17 kohtumist järjest kaotanud. Saldo 12 võitu ja 5 viiki.
  • Southampton on kaotanud viimased viis kohtumist, kus vastane on löönud kohtumise esimese värava.

Kodumeeskond hoiab tabelis 5. kohta, Southamptoni leiame 12. tabelirealt.

Manchester Unitedi hea vormi kohta mõned statistilised faktid. Esiteks püstitati viimases voorus uus Premier League´i rekord, kui neljandat kohtumist järjest suudeti vastast võita vähemalt kolmeväravalise marginaaliga. Teiseks on viimase kümne vooru jooksul suudetud hoida vastane nulli peal lausa seitsmel korral. Võrdluseks võib tuua, et Ole Gunnari ametiaja alguses vajas Manu 40 kohtumist, et vastane seitsmel korral nulli peale jätta.

Kolmandaks – 17 järjest kaotuseta kohtumist kõikide liigade peale. Viimati oldi nii võitmatud Sir Alex Fergusoni viimasel aastal. Neljandaks on mängijad suurepärases hoos – Bruno Fernandes on Micky Quinni kõrval esimene mängija Premmi ajaloos, kes oma 10 esimese kohtumise jooksul on osaline 13-s väravas(7 väravat ja 6 söötu). Lisaks on Mason Greenwood püstitamas uut liiga rekordit noormängijate arvestuses. Keegi pole suutnud lüüa rohkem väravaid liigas nii noorelt, nagu on seda Unitedi noor talent juba praegu teinud.

Viimase viie vooru arvestuses on Manchester United liiga parim klubi ning vaid Manchester City on suutnud lüüa sama palju väravaid ehk siis keskmiselt kolm tükki mängu kohta.

Manchester Unitedi kiidulaulu saaks veel jätkata, kuid kiita tuleb ka Southamptonit. Nemad on viimase viie vooru arvestuses samuti kõrgel viiendal kohal. Kaitses on hetkel asjad korras ning paar vooru tagasi suudeti nulli peal hoida isegi liiga resultatiivseim klubi Manchester City.

Üllataval kombel on Southampton suutnud paremaid esitusi näidata võõrsil ning vaid võõral väljakul peetud kohtumiste arvestuses ollakse paremuselt lausa liiga viies meeskond. Selles arvestuses tehakse silmad ette isegi oma tänasele vastasele.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Manchester Unitedi head esitused kaitses on ka kihlveokontoreid suutnud mõjutada ning erinevate neile löödud väravate liinide koefitsiendid on märkimisväärselt kasvanud. Siiski võiks arvata, et selles kohtumises sahistatakse väravavõrke mõlemal pool väljakut.

Manchester Unitedi väravas ei tohiks väga suurt küsimust olla ja ka Southamptoni nulli peale jäämine oleks kerge üllatus. Nad tulevad kohtumisele äärmiselt pingevabas olukorras, kus midagi kaotada ei ole. Lisaks hakkab tõenäoliselt palliga mängima kodumeeskond ning Southamptonil tekib rohkelt võimalusi kontrateks. Eriti suur motivatsioon väravaid lüüa on Danny Ingsil, kellel on veel teoreetiline võimalus isegi liiga väravaküti tiitli eest heidelda.

Teine panus – Rohkem väravaid esimesel poolajal. Arvestades Manchester Unitedi viimaseid esitusi, kus juba poolajaks edestatakse vastaseid kahe väravaga, siis tasuks proovida üsna magusa koefitsiendiga valikut, et rohkem väravaid lüüakse esimesel poolajal. Viimases neljas Manu ja kahes Southamptoni kohtumises on olnud resultatiivseimaks perioodiks just kohtumise esimene pool.

Täpne skooriennustus: Manchester United 3-1 Southampton

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.96 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid esimesel poolajal (3.10 @ Coolbet)
  • Täpne skoor 3-1 (11.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 62€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds