Jälgi meid

Ennustusvihjed

Meistrite Liiga Finaali ennustusvihjed

Laupäeva õhtul selgitatakse välja klubijalgpalli ihaldatuima karika võitja. Hispaania ülemvõim on murtud, Meistrite liiga võidu ning 74 cm kõrguse ja 11kg kaaluva karika nimel lähevad vastamisi hoopis kaks Inglise klubi – Tottenham ja Liverpool. Kohtumine leiab aset Hispaanias Atletico Madridi koduväljakul.

Hea meel on tõdeda, et meeskonnad jooksevad väljakule põhimõtteliselt oma tugevaimates koosseisudes, kuid päris ilma puudujateta siiski ei pääse – Naby Keita ei saa vigastuse tõttu Liverpooli aidata.


Tottenham vs. Liverpool

Laupäev, 1. juuni 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports, TV6

 

Tottenham teenib enam hoiatuskaarte (2.2 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 värava (1.97 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koduliigas võitis mõlemad omavahelised kohtumised Liverpool tulemusega 2:1.
  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest on lõppenud lausa kaheksa tulemusega, kus skoori on teinud mõlemad meeskonnad.
  • Kuue viimase aasta Meistrite Liiga võitja on olnud ka kihlveokontorites enne kohtumist favoriit. Viimati võideti autsaiderina tiitel 2012.aastal(Chelsea).

Tõsi on see, et enne kohtumist võib favoriidiks pidada Liverpooli. Kuid Tottenham on sel Meistrite Liiga hooajal kordi tõestanud, et nende vastu favoriidiseisvus ei maksa midagi. Kui peaks normaalaja lõpptulemusele panustama, siis eelistaks Tottenhami, sest nende koefitsient on lausa kaks korda kõrgem kui Liverpoolil. Üldiselt aga pigem hoiduks lõpptulemusele panustamast ja keskenduks alternatiividele.

Esimene valik oleks, et selles mängus teenib rohkem hoiatuskaarte Tottenham. Usume, et kohtumist hakkab domineerima ning rohkem palliga mängima Liverpool. Tottenham peab tegema rohkem kaitsetööd ning seega on neil ka suuremad võimalused kollaseid kaarte teenida.

Samuti on Liverpoolil rohkem rünnakule orienteeritud mängijaid, kes suudavad kaitsjatele peavalu valmistada ja ohtlike vigu välja meelitada. Selliseid mehi leidub isegi Liverpooli kaitseliinis ehk äärekaitsjad Alexander-Arnold ja Andrew Robertson. Selle hooaja omavahelistes mängudes pole Liverpool teeninud mitte ühtegi kollast kaarti, Tottenham teeninud vaid ühe. Finaalis võiks aga neid oodata kordades rohkem, pinge ja mängu tähtsus teevad oma töö.

Teise valikuna arvame, et tõenäosuse ja koefitsiendi suhe on üsna ahvatlev panusele, et kohtumises lüüakse vähemalt kolm väravat. Kui levinud arvamus on, et finaalid oma tähtsusega muudavad mängu kinniseks ja väravatevaeseks, siis see tendents on muutumas. Viimase viie aasta Meistrite Liiga finaalides on normaalajal löödud keskmiselt mängu kohta 3.4 väravat. Meeskondade ründekvaliteet on tõusnud nii kõrgele tasemele, et tahes-tahtmata lüüaksegi mängudes rohkem väravaid.

Võib üsna kindel olla, et Jürgen Klopp jääb oma käekirjale kindlaks ning viljeleb ka finaalis atraktiivset ja lahtist jalgpalli. Mängus on küll palju, kuid see sakslane juba teab, et kui väravaid ei löö, siis ka mängu ei võida. Usume, et finaal kujuneb oodatust isegi natukene lahtisemaks ning lüüakse vähemalt sama palju väravaid, kui kahes eelnevas omavahelises kohtumises sel hooajal.

Meie valikud:

  • Tottenham teenib enam hoiatuskaarte (2.2 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (1.97 @ Coolbet)
  • Julgematele – Tottenhami võit (4.35 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie viimasele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 87€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds