Jälgi meid

Ennustusvihjed

Toronto Raptors vs. Golden State Warriors ennustusvihjed

NBA finaalseeria saab oma avapaugu ööl vastu reedet. Üks meeskond neist kahest on vaid nelja võidu kaugusel NBA tiitlist. Kas selleks on viimaste aastate valitseja Golden State Warriors või Kanada korvpallile juba ühe uue peatüki kirjutanud Toronto Raptors?


Raptors vs. GSW

Reede, 31. mai 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: Kanal12

Toronto Raptors AH-1 (1.92 @ Coolbet)
Klay Thompson üle 2 pallikaotuse (1.8 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Põhiturniiril kohtusid meeskonnad omavahel kahel korral. Esimeses teenis lisaajavõidu Warriors, teise võitis ülekaalukalt Raptors.
  • Meeskondade play-offi statistika – visatud ja lastud visata punktid ühe mängu kohta: Raptors 104.9/99.6 ja GSW 117.3/110.5
  • Toronto Raptors on play-offi jooksul kümnest kodumängust kaotanud vaid kaks.

Kui Raptors tahab püsida GSW vastu konkurentsis, siis on väga tähtis just esimese kohtumise võitmine. Koduväljak ja olukord, kus Warriors mängib ilma oma ühe liidrita, Kevin Durantita. See tuleb ära kasutada. Põhiturniiri omavahelised kohtumised võivad pakkuda Raptorsile eneseusku, kuid samas tuleb arvestada, et põhihooaja ja play-offi Warriors on kaks täiesti erinevat meeskonda.

Toronto kaitse on siiamaani olnud muljetavaldav ning eelmises ringis suudeti pidurdada isegi tõenäoliselt hooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks valitavat Giannis Antetokounmpot. Just kaitse võikski saada esimeses kohtumises otsustavaks. Warriors ei ole senise play-offi jooksul kordagi mänginud tõeliselt hea kaitsega meeskonna vastu ning sellega kohanemine võib natukene aega võtta. Seega ennustame esimese kohtumise võitu Raptorsile.

Teise valikuna jääb silm pidama valikul, et Klay Thompson teeb üle kahe pallikaotuse. Üheks põhjuseks see, et tõenäoliselt katab teda Kawhi Leonard, kes on ülimalt hea kaitsemängija ja suudab vastasmängijaid panna väga ebamugavatesse olukordadesse. Samuti on tal hea nina vaheltlõigetele.

Lisaks, tänu Kevin Duranti vigastusele käib pall rohkem ka läbi Klay Thompsoni ning nagu öeldakse, siis tegijal ikka juhtub. Seni on Klay Thompson teinud play-offi jooksul keskmiselt kaks pallikaotust mängus. Juhime tähelepanu, et täpselt kahe pallikaoutuse korral panusele asetatud raha tagastatakse.

Meie valikud:

  • Toronto Raptors AH-1 (1.92 @ Coolbet)
  • Klay Thompson üle 2 pallikaotuse (1.8 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds