Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs Leicester City ennustusvihjed

antonio conte

Kuninganna Elizabeth II lahkumise tõttu ühe vooru vahele jätnud Premier League naaseb sel nädalavahetusel palliväljakule. Kas Tottenham Hotspur jätkab oma head hooaega või suudab Leicester teenida hooaja esimese võidu?


Tottenham Hotspur vs Leicester City

Laupäev, 17. september 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: Viaplay

Tottenham Hotspur võidab (1,52 @ Coolbet)

Harry Kane skoorib (1,78 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Leicester City pole tänavu Premier League’is võitnud ühtegi kohtumist.
  • Tottenham Hotspur pole tänavu Premier League’is kaotanud ühtegi kohtumist.
  • Tottenham on võitnud viimased kolm omavahelist kohtumist.

Inglismaa kuninganna Elizabeth II lahkus siit ilmast eelmise nädala neljapäeval ning austusest kuninganna vastu jäeti eelmisel nädalavahetusel Premier League’i mängud pidamata. Nädal hiljem jätkatakse mängudega, kuid osaliselt, sest kõiki mänge polnud võimalik siiski see nädal veel pidada.

Näiteks vooru keskne kohtumine Chelsea ja Liverpooli vahel jääb Londonis ära, kuid seeeest said Euroopas mängivad klubid nädala sees mängupraktikat koguda. Tottenham Hotspur mängis võõrsil Meistrite liiga raames Lissaboni Sportinguga ning pidi vastu võtma 2-0 kaotuse.

Üldiselt võib peatreener Antonio Conte oma hoolealustega siiski rahul olla, sest Meistrite liigas on kirjas üks võit ja üks kaotus, kuid koduliigas jagatakse Manchester City’ga teist kohta ning esimesel kohal olev Arsenal on ainult ühe punkti kaugusel. Senisest kuuest liigamängust on võidetud neli ja viigistatud kaks ehk kaotusekibedust pole liigas veel Tottenham tunda saanud.

Leicester City hooaeg on aga olnud kardinaalselt teises suunas, sest hetkel ollakse kuue mänguga kogunud ainult ühe punkti ja järjest reaalsemaks muutub oht, et võib olla langetaksegi liigast välja. Hooaja lõpuni on veel väga palju minna, kuid hooaja algus on pannud paljud fännid muretsema.

Hooaja avavoorus saadud viigile Brentfordiga on järgnenud viis kaotust ning tabelis ollakse viimasel kohal. Viimati kaotati head hooaega tegevale Brightonile 5-2. Oma ametikohas ei saa enam väga kindel olla ka peatreener Brendan Rodgers, kuid kaasa pole aidanud ka mängugraafik, sest kohtutud on juba Arsenali, Chelsea, Manchester Unitedi ja väga hästi hooaega alustanud Brightoniga.

Esimene panus – Tottenham Hotspur võidab. Tottenham on tänavu must hobune Premier League’i meistritiitlile ja alustatud on väga tugevalt. Kas hooaega katastroofiliselt alustanud Leicester City suudab just Tottenhami vastu oma esimese võidu võtta? Pigem ei, sest tasemevahe ja hetkevorm on liiga palju Tottenhami kasuks.

Teine panus – Harry Kane skoorib. Tottenhami kapten ja esiründaja on hooaega alustanud suurepäraselt, kui kuue liigamänguga on kirjas viis väravat. Peatreener Conte on suutnud Kane’i taas säravalt mängima panna ning inglane on võimeline igas mängus skoorima.

Meie valikud:

  • Tottenham Hotspur võidab (1,52 @ Coolbet)
  • Harry Kane skoorib (1,78 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 76€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds