Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Benfica ennustusvihjed

Xavi suutis Barcelonale esimesest mängust võidu tuua, aga nüüd on vaja kindlustada see, et ka tema juhendamisel peetavast esimest euromängust kolm punkti kätte saadakse. Kataloonia klubi on võitlemas E-grupi teise koha peale Benficaga, kes teisipäeval külla tuleb. Kas Barca suudab omale edasipääsu kindlustada?


Barcelona vs. Benfica

Teisipäev 23. November 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Kokku alla 3 värava (1,84 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,12 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Omavahelised kaheksa mängu on toonud vägagi võrdsed tulemused: Barcale kolm võitu, Benficale kaks.
  • Barcelona on viimase seitsme Meistrite liiga mänguga saanud kokku sama palju kaotuseid kui eelneva 39-ga.
  • Benfica on alates hooajast 2015/16 Meistrite liiga põhiturniiril saanud vaid kaks võõrsilvõitu.

Barcal on raske hooaeg olnud ja Benficale jäädi avamängus alla koguni 0:3, aga tabelis hoitakse Portugali klubi ees kahepunktilist eduseisu ning see annab ikkagi hea võimaluse minna grupist Müncheni Bayerni järel teisena edasi.

Kuna viimases voorus ootab ees reis Münchenisse ja Benfica mängib samal ajal punase laterna Kiievi Dinamoga, siis on Barcelona jaoks väga oluline teha töö 5. vooru kohtumises ära.

Meeskond ei suutnud Xavi käe all esimeses matšis midagi väga säravat pakkuda, kuid uus peatreener peaks satsile uut energiat andma ja lõpuks potentsiaali avama.

Benfical on tänavusel hooajal kulgemine samuti aeg-ajalt vaevaline olnud ja alles hiljuti jäädi kolmes järjestikuses mängus võiduta.

Reisiks Camp Noule valmistuti nädalavahetusel karikasarja 4:1 võiduga Pacos de Ferreira üle. Tegu oli viimase viie matši peale neljanda kohtumisega, kus rohkem kui üks värav kirja saadi, aga kaitsetöös on puudujääke olnud.

Teisipäeval on just kaitse osas vaja teha ideaalilähedane esitus, vastasel juhul lähevad edasipääsulootused peost.

Esimene panus – Kokku alla 3 värava. Barcelona sai Xavi esimeses mängus oma ainsa värava penaltist ja Benfica peaks tulema mängule kindla eesmärgiga vältida kaotust. See loob hea aluse väikese skooriga mänguks. Üle kolme värava on sel hooajal olnud ainult kolmes Barca kohtumises.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Võib eeldada, et tuleb luurava algusega kohtumine, aga mängu edenedes hakkab aina rohkem väravamomente tulema. 0:0 mängud on Barca puhul üliharvad ja keegi ikka peaks teisel poolajal ära sahistama.

Meie valikud:

  • Kokku alla 3 värava (1,84 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 92€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds