Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham Hotspur vs Dortmundi Borussia ennustusvihjed

Üks põnevaim Meistrite Liiga kaheksandikfinaal leiab aset Tottenhami ja Dortmundi vahel. Kaks ründava mentaliteediga meeskond peavad esimese kohtumise Wembley staadionil.

Tottenham kindlustas alagrupist edasipääsu viimases mängus Barcelonaga, kui 85. minutil viigistati koduväljakul mänginud Kataloonia klubiga. Tasuks viigipunkt ja tänu paremale väravatevahele alagrupi teine koht Interi ees. Dortmund näitas alagrupifaasis Saksamaa kõrgliiga esimesele meeskonnale kohast mängu ning teenis esikoha Atletico Madridi ees.


Tottenham vs. Dortmund
Kolmapäev , 13. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Ennustusvihjed
Viik 3.55 @ Coolbet
Dortmund üle 1.5 värava 2.49 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on omavahel kohtunud 4 korda. Mõlemad meeskonnad on teeninud 2 võitu.
  • Kõikides omavahelistes kohtumistes on löödud vähemalt kolm väravat.
  • Dortmund on kõikide liigade peale löönud oma viimasest 14-st võõrsil kohtumisest värava 12-s.

Tottenhami mängu pärsib tugevalt kahe võtmemängija puudumine. Ilma Harry Kane´i ja Dele Allita ei ole Inglise klubi ründemäng nii lõbus ja võimalusterohke. Sellegi poolest on viimastes kohtumistes näidatud sisu ning rasketest olukordadest edukalt välja tuldud. Kas sama suudetakse ka Dortmundi Borussia vastu?

Saksa liiderklubi andis kõikidele Euroopa klubidele tormihoiatuse, kui alagrupifaasis suudeti koduväljakul alistada hea kaitsetiimina tuntud Atletico Madrid lausa 4:0. Samas võõrsil jäädi samale klubile omakorda kindlalt 0:2 alla. Ka koduliigas on mängitud viimastes voorudes üsna ebastabiilselt. On küll mindud kohtumisi juhtima, kuid lõpuks suudetud see edu maha mängida.

Peame esimese vaatuse kõige tõenäolisemaks lõpptulemuseks viiki. Tottenhami vigastused muudavad piltlikult öeldes ühe võimsa sportauto lihtsalt korralikuks keskklassi mersuks, mis teeb küll oma ära, kuid samas millegi erilisega silma ei hakka. Dortmund üritab kindlasti võõrsil ühe ära koksata, kuid trumbid tahetakse lauale lüüa alles kodumängus ning esmatähtis on selleks ajaks mängus püsida. Väravatega viik oleks saksa klubile ideaalilähedade tulemus.

Arvestades Tottenhami seisu, siis leiame väärtust ka Dortmundi väravates. Tegemist on satsiga, mis suudab peale avavärava löömist olla kontrarünnakutel äärmiselt ohtlik. Koduliigas ei ole harvad juhused, kui mängu viimase pooltunni jooksul suudetakse lüüa 2-4 väravat. Kui juba hoog saadakse üles, siis enam tagasi ei vaadata.

Meie valikud:

  • Viik (3.55 @ Coolbet)
  • Dortmund üle 1.5 värava (2.49 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 71€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds